Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Awaria Polsat Box Go. Kibice bez dostępu do transmisji meczu z Lewandowskim

Awaria Polsat Box Go. Kibice bez dostępu do transmisji meczu z Lewandowskim
Tuż przed wtorkowym meczem Bayernu Monachium z FC Barceloną użytkownicy, którzy wykupili usługę Polsat Box Go, zaczęli skarżyć się na problemy z platformą. W momencie największego zainteresowania transmisją, serwis streamingowy po prostu przestał działać.
O autorze
1 min czytania 2022-09-14

Wczorajsza transmisja meczu Ligi Mistrzów UEFA Bayern Monachium – FC Barcelona przyciągnęła przed ekrany rzesze kibiców. Fani piłki nożnej byli przygotowani na wielkie sportowe emocje przed szczególnym meczem z udziałem Roberta Lewandowskiego. Piłkarz po raz pierwszy od transferu do Hiszpanii wrócił na Allianz Arenę i zagrał przeciwko swojej byłej drużynie.

Niestety wielu polskich kibiców tuż przed rozpoczęciem spotkania utraciło dostęp do transmisji. Około godz. 20:00 użytkownicy platformy Polsat Box Go zaczęli masowo skarżyć się, że serwis nie działa, a na ekranie pojawiają się komunikaty o błędzie:

UPS! Błąd wewnętrzny serwera!
Serwer napotkał niespodziewane problemy. Nie możemy obsługiwać Twojego zapytania. Spróbuj ponownie później.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Awaria streamingu pojawiła się zarówno w wersji na komputer i urządzenia mobilne, jak i na telewizory. Co ciekawe, problemy napotkał również darmowy serwis Polsat Go, który nie transmitował meczu.

W sieci pojawiły się dziesiątki wpisów sfrustrowanych kibiców. Wielu z nich przyznało, że wykupiło miesięczną usługę Polsat Box Go za 40 zł tylko ze względu na mecz Bayernu i Barcelony. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Polsat Box Go odpowiada

Niedługo po zakończonym meczu, około godz. 23:00, na facebookowym profilu Polsat Box Go pojawiło się oświadczenie firmy na temat awarii, w którym przeproszono za „ewentualne niedogodności”.

Firma poinformowała także konsumentów, że reklamacje należy wysyłać na adres [email protected].

Pod postem serwisu streamingowego nie brakło komentarzy wzburzonych kibiców. Uprzedzając kolejne odpowiedzi firmy, konsumenci domagają się zwrotu pieniędzy za niedziałającą usługę i zapewniają, że ewentualny rabat na następny zakup nie będzie wystarczającą rekompensatą.