Bartłomiej Kupiec dołączył do zespołu SEC Newgate CEE

Zespół SEC Newgate CEE poszerzył się o nowego senior advisora – do agencji dołączył Bartłomiej Kupiec, specjalizujący się w obszarze komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu kryzysowym i public affairs.
O autorze
1 min czytania 2022-02-02

Bartłomiej Kupiec ma ponad osiemnastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał realizując dziesiątki projektów dla klientów z sektora energetycznego, nieruchomości, przemysłowego, publicznego oraz zdrowotnego. Przygotowywał i realizował strategie związane z procesami przejęć, dużych inwestycji, rebrandingu, wejścia marek na polski rynek, transformacji biznesowych czy głębokich restrukturyzacji wewnątrz firm. Dbał o wizerunek prezesów oraz wspierał zarządy w przygotowywaniu planów komunikacji komplementarnych z ich strategiami rozwoju.

Przed dołączeniem do SEC Newgate CEE Bartłomiej Kupiec pracował przez ponad cztery lata w MSL, głównie dla klientów z obszaru zdrowotnego i energetycznego. Wcześniej ponad 6 lat wspierał zespół agencji Partner of Promotion, realizując projekty dla sektora nieruchomości, przemysłu i publicznego. Swoje pierwsze szlify jako PR-owiec zdobywał w agencjach CrossMedia oraz ComPress. Realizowane przez niego projekty były laureatami polskich i zagranicznych konkursów branżowych, m.in.: Złotych Spinaczy, SABRE Awards czy Magellan Awards.

Bartłomiej Kupiec jest absolwentem filozofii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończył również podyplomowe Studia Public Relations w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj