Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

BBC poprowadzi lekcje online – geografii będzie uczyć David Attenborough

BBC poprowadzi lekcje online – geografii będzie uczyć David Attenborough
BBC ruszyło z akcją edukacyjną, w ramach której stacja będzie emitowała lekcje online dla dzieci, które z powodu pandemii koronawirusa siedzą w domach. W inicjatywę zaangażowało się wiele znanych osób, w tym m.in. David Attenborough, który poprowadzi lekcje geografii.
O autorze
1 min czytania 2020-04-23

Z powodu pandemii koronawirusa większość szkół na całym świecie zostało zamkniętych. I choć w niektórych państwach wprowadzone zostały lekcje online, to niekoniecznie są one w stanie zastąpić standardowe zajęcia szkolne. 

W związku z tym niektóre stacje telewizyjne postanowiły zapewnić uczniom dodatkową dawkę edukacji, emitując lekcje z udziałem nauczycieli – w Polsce na tego typu działanie zdecydowała się m.in. stacja TVP, lecz niestety z dość marnym skutkiem. Program krytykowany był m.in. za wiele rażących błędów merytorycznych, które popełniały nauczycielki prowadzące lekcje. 

Teraz podobną akcję edukacyjną zainicjowała stacja BBC, lecz w roli edukatorów, oprócz zawodowych nauczycieli, wystąpią też znane osobistości: popularny pisarz, biolog i podróżnik David Attenborough będzie uczyć geografii, języka hiszpańskiego – napastnik Manchesteru City Sergio Aguero, fizyki profesor Brian Cox, muzyki oraz czytania piosenkarka Mabel i Liam Payne z One Direction, natomiast na temat historii świata opowiadać będzie aktor Danny Dyer, który jest bezpośrednim potomkiem króla Edwarda III.

Lekcje online organizowane przez BBC już ruszyły. Brytyjska stacja codziennie emituje sześć 20-minutowych lekcji dla różnych grup wiekowych, w ramach swojej platformy edukacyjnej „Bitesize Daily”.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Trzej światowi giganci telewizyjni, CNN International, BBC Global News oraz Euronews, łączą siły, aby zapewnić darmowy czas antenowy organom zajmującymi się ochroną zdrowia na promocję istotnych informacji, mających na celu zwalczanie globalnego kryzysu zdrowotnego wywołanego pandemią koronawirusa.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Portal Gazeta.pl i bank BNP Paribas zainicjowali akcję pod hasłem „Gdy to się skończy”. Współtwórcami projektu są internauci, którzy podzielili się swoimi planami na to, co zrobią, gdy skończy się pandemia koronawirusa.