BMW Group Polska rusza ze wsparciem dla służby zdrowia – firma użycza im samochody, by mogli bezpiecznie dojeżdżać do pracy

BMW Group Polska rusza ze wsparciem dla służby zdrowia – firma użycza im samochody, by mogli bezpiecznie dojeżdżać do pracy
BMW Group Polska włącza się w działania na rzecz powstrzymania pandemii koronawirusa w Polsce. W ramach akcji „Radość z pomagania” osoby pracujące w publicznej ochronie zdrowia będą mogły pożyczyć auto BMW lub MINI, aby bezpiecznie dojeżdżać do pracy lub realizować codzienne obowiązki.
O autorze
1 min czytania 2020-04-28

W obliczu pandemii wzajemne wsparcie nabiera jeszcze większego znaczenia. W związku z tym firma BMW Group Polska zdecydowała się na przekazanie samochodów BMW oraz MINI na potrzeby tych, którzy są najbliżej zagrożenia i mierzą się z nim każdego dnia.

Pojazdy zostaną udostępnione na okres 2 tygodni pracownikom ochrony zdrowia, którzy zgłoszą się do akcji. Będą mogli wykorzystywać je m.in. w celu dojazdu do pracy, przewożenia testów czy środków zaopatrzenia medycznego.

Pracownicy publicznej służby zdrowia zaangażowani w walkę z koronawirusem, którzy potrzebują wsparcia w tym, by móc w łatwy i bezpieczny sposób przemieszczać się w trakcie realizacji swoich obowiązków, informacje oraz sposób rejestracji znajdą na stronie marki BMW oraz MINI. Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel akcji skontaktuje się z nimi, by ustalić wszystkie szczegóły i formalności. Następnie samochód BMW lub MINI zostanie udostępniony danemu pracownikowi służb medycznych na okres 2 tygodni.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wszystkie auta wykorzystywane w trakcie akcji będą przygotowywane z zachowaniem wszelkich wymogów epidemiologicznych, po każdym wypożyczeniu nastąpi ich dezynfekcja. Do programu mogą zgłaszać się medycy z całej Polski, samochody będzie można odbierać w Warszawie.

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Grupa Żywiec wspólnie z partnerami przygotowała napój, którego pierwsze partie trafiły już do blisko 100 placówek medycznych na terenie Polski. Firma chce w ten sposób podziękować wszystkim, którzy w tym trudnym czasie dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – Bohaterom naszego Ż.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS3

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

PS4

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.