Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Nieefektywne finanse zjadają Twój zysk po cichu. Wallester Business to 0 zł za konto IBAN, nielimitowane karty i wymiana 10 walut 24/7. Zapomnij o ukrytych kosztach, zbieraniu paragonów i bałaganie w fakturach. Odzyskaj budżet na rozwój agencji!

Załóż konto za darmo

Carrefour na liście najchętniej oglądanych reklam w Internecie

Dwa spoty z wizerunkiem Napoleona znalazły się na podium najchętniej oglądanych reklam na YouTubie. Za planowanie i zakup mediów w Internecie odpowiada K2 Media.
O autorze
0 min czytania 2016-04-25

Według YouTube Ads Leaderboard w marcu spoty wykorzystujące wizerunek Cesarza, w którego wcielił się polski aktor Jacek Braciak zajęły dwa miejsca na podium na liście najchętniej oglądanych przez polskich internautów.

Aktualnie prowadzony jest drugi etap kampanii, której celem jest repozycjonowanie marki Carrefour. Opublikowane zostały trzy spoty rozwijające komunikację z Napoleonem. W wiosennej odsłonie Cesarz zarządza trzy manifesty: „Zdrowa półka w Carrefour”, „W ogrodzie można wszystko” oraz „W służbie świeżości”, materiały dostępne są również na stronie.

Za planowanie i zakup mediów w Internecie podczas trwania wszystkich etapów kampanii odpowiada K2 Media.

 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj