Certyfikat Quality International 2021 dla DHL Parcel

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 jednogłośną decyzją przyznała DHL Parcel Polska tytuł laureata oraz Złote Godło w kategorii QI Order – za najwyższej jakości: System Zarządzania Jakością i Środowiskiem.
O autorze
1 min czytania 2021-04-23

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy.

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie bardzo wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności DHL Parcel Polska, zwłaszcza w zakresie systemu zarzadząnia.

– W codziennej pracy ciągle staramy się szukać okazji do doskonalenia. Wspierają nas w tym liczne narzędzia, szkolenia i nowatorskie aplikacje. System Zarządzania Jakością to bardzo rozbudowany mechanizm w który swój wkład ma każdy pracownik. Pojęcie jakości może się przejawiać w wielu aspektach. W firmie usługowej to nie tylko dbałość o bezpośrednią satysfakcję klienta, ale także szereg działań związanych z funkcjonowaniem samej firmy. Mogą to być działania związane z ciągłym doskonaleniem najróżniejszych procesów wspierających dostarczanie wysokiej jakości usług, czy też ułatwiających wykonywanie rutynowych codziennych aktywności – podkreśla Dariusz Bąk – quality manager w DHL Parcel Polska.

Najwyższa Jakość Quality International jest obecnie największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju. Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj