Cichy Bohater: Burmistrz Helu dziękuje służbie zdrowia za walkę z koronawirusem i zaprasza ich na darmowe wakacje

Cichy Bohater: Burmistrz Helu dziękuje służbie zdrowia za walkę z koronawirusem i zaprasza ich na darmowe wakacje
Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.
O autorze
1 min czytania 2020-04-03

To przykład kolejnej niesamowitej inicjatywy, stworzonej w celu podziękowania służbie zdrowia za ich wysiłek i wkład w walkę z koronawirusem. Akcja „Cichy Bohater” została zainicjowana przez burmistrza Helu. W jej ramach Mirosława Wądołowski oferuje wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, aptekarzom itp. całkowicie darmowy wypoczynek nad morzem, tuż po zakończeniu pandemii na dobre.

„Nie jesteśmy w stanie doposażyć szpitali w odzież ochronną, ale podarujmy wytchnienie i odpoczynek już po zakończeniu pandemii. Kiedy Polska na dobre upora się z wirusem SARS-CoV-2 wywołujących chorobę COVID-19, to właśnie służby medyczne będą potrzebowały naszego wsparcia” – napisał burmistrz Helu w oficjalnym komunikacie na temat akcji. 

Jednocześnie Mirosław Wądołowski zwrócił się z prośbą do miejscowych przedsiębiorców z branży turystycznej, by znaleźli w swojej ofercie coś, czym będą w stanie podzielić się z służbą zdrowia. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać – w akcję zaangażowało się już kilkadziesiąt obiektów z powiatu puckiego, w tym m.in.: hotele, pensjonaty oraz restauracje.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Redaktorzy brytyjskiej edycji magazynu Grazia postanowili uhonorować lekarki i pielęgniarki, które są na pierwszej linii frontu w codziennej walce z wirusem i umieścili ich wizerunki na okładkach najnowszego wydania czasopisma.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS3

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS4

Grupa naTemat postanowiła w nietypowy sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z pandemią koronawirusa – zleciła przygotowanie wielkoformatowego muralu, który pojawił się na budynku w centrum Warszawy.