Urządzenie PelviFly umożliwia skuteczny i bezpieczny trening mięśni dna miednicy. Przy projekcie pracuje cały zespół świetnych specjalistów i fizjoterapeutów, którzy czuwają nad powodzeniem ćwiczeń i służą pomocą w każdym przypadku. PeviFly to rozwiązanie zaprojektowane przez kobiety dla kobiet – by wspierać, uświadamiać i pomagać!
Nie słychać Cię!
PelviFly stwarza angażującą akcję społeczną, o oryginalnej nazwie „Ciii… nie słychać Cię!” – we współpracy z dziesięcioma zasięgowymi influencerkami. Każda z nich publikuje na swoim profilu na Instagramie niemą relację – poruszają ustami, lecz nie było słychać, co mówią. To intryguje ich followersów, którzy dzięki temu dowiadują się, co jest powodem niecodziennej publikacji.
Zobacz również
-
#PrzeglądTygodnia [27.09-03.10.24]: suszonki września, przegląd kampanii na Pink October, alkohol w saszetkach znika z półek sklepowych
-
#PolecajkiNM cz. 26: Narodowe Archiwum Cyfrowe, strefa marki CeraVe i Foresight.edu
-
Pink October: jak marki zachęcają do badań profilaktycznych w kierunku raka piersi [PRZEGLĄD]
Cisza wybrzmiała najgłośniej
Po kilkunastu godzinach influencerki przyznają się, że jest to zamierzone działanie – zwracają uwagę, że żadna kobieta nie powinna wstydzić się mówić o swoim zdrowiu, bo wyciszanie tematu to pozbawianie się szansy na lepsze życie! Zaangażowane influencerki opowiadają, że kobiety nie muszą cierpieć z powodu bolesnych menstruacji czy czuć dyskomfortu przez nietrzymanie moczu. Dzięki możliwości ćwiczeń z PelviFly można cieszyć się osiągnięciami fizjoterapii uroginekologicznej nawet u siebie w domu – wygodnie, skutecznie i bezpiecznie.
Misja i przekaz
Cała akcja miała charakter edukacyjny i uświadamiający. Cieszy się dużym uznaniem wśród kobiet, które wspólnie uznają, że ćwiczenie mięśni dna miednicy nie powinno być tabu i powinniśmy głośno mówić o kwestiach zdrowotnych. Jaki jest cel? PelviFly chce edukować, wspierać i pomagać. Z tego powodu część dochodów z akcji będzie przeznaczona na działania prowadzące do zapewnienia kobietom w Polsce większej dostępności do rehabilitacji uroginekologicznej po porodzie.
PelviFly wierzy, że wspieranie i koordynacja działań środowisk prokobiecych przyczynia się do wprowadzenia zmian w legislacji systemu opieki zdrowotnej, wzorując się na istniejących już rozwiązaniach dla młodych mam w innych krajach, a profilaktyka i leczenie dysfunkcji dna miednicy stanie się bardziej powszechne.
Pink October: jak marki zachęcają do badań profilaktycznych w kierunku raka piersi [PRZEGLĄD]
Słuchaj podcastu NowyMarketing