Dorota Szelągowska i Mateusz Gessler namieszają w kuchni w nowym programie TVN „Wszystkiego słodkiego”

W programie „Wszystkiego słodkiego!” widzowie poznają proste i ciekawe przepisy na ciasta i desery oraz inspiracje na ich dekoracje. A to wszystko w 40 odcinkach, zrealizowanych z udziałem znanych i lubianych prowadzących – Doroty Szelągowskiej i Mateusza Gesslera.
O autorze
1 min czytania 2022-03-22

fot. Leszek Molski

„Wszystkiego słodkiego!” to autorski projekt Domu Kreatywnego Contentu BrandTime, który od dziś startuje na antenie TVN.  Program ma na celu zachęcanie widzów do wspólnego pieczenia, inspirowanie i pobudzanie apetytu. Format poprowadzą Dorota Szelągowska i Mateusz Gessler.

W każdym odcinku widzowie zobaczą, jak szybko i w prosty sposób można przygotować słodkości za pomocą różnych produktów. Przy okazji będziemy też edukować. A to wszystko w doborowym towarzystwie gwiazd telewizji, tj. Doroty Szelągowskiej, jak się okazuje mistrzyni nie tylko remontów, ale też wypieków oraz wybitnego kucharza i restauratora Mateusza Gesslera. Program, który jest autorskim pomysłem BrandTime, zrealizowanym przy współpracy z TVN, to pewny hit wiosennej ramówki – powiedział Jarosław Czujak, dyrektor zarządzający w BrandTime.

Słodki dream team

Dorota i Mateusz stworzyli na planie wyjątkowo zgrany duet, który w każdym z 40 odcinków fantastycznie się ze sobą bawi. W sposób bardzo przyjazny podają widzom łatwe, ale i bardziej wyszukane przepisy oraz pokazują w jaki sposób można sprawiać bliskim spontaniczne, słodkie przyjemności. Podpowiadają też jak zaplanować słodkie przygotowania do Świąt Wielkanocnych.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Mistrzyni spektakularnych remontów – Dorota Szelągowska, która jak się okazuje również w kuchni potrafi nieźle namieszać – powiedziała:

To jest fantastyczna przygoda. Ja rzeczywiście kocham gotować i piec, ale nie sądziłam, że stanę znowu za wyspą kuchenną. Znowu, bo już kiedyś prowadziłam programy kulinarnie. Natomiast faktem jest, że brudzę się tak samo na planie remontu, jak w kuchni.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Mateusz Gessler dodaje:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
Przepisy, które zostały opracowane są genialne i łatwe do przygotowania. No i atmosfera będzie na pewno bardzo, bardzo słodka. To jest program, który ma pokazać i inspirować ludzi do gotowania fajnie, razem, ale przede wszystkim na słodko.

Wiosenna ramówka TVN z codzienną porcją słodkości

Projekt „Wszystkiego słodkiego” składa się z wielu pozycji programowych, które emitowane będą w TVN, TVN 7, TVN Style, Food Network (Grupa Discovery TVN), przez 8 tygodni , będących jednocześnie oddzielnymi tygodniami tematycznymi. W skład każdego tygodnia wchodzi 5 odcinków o długości 5 min. każdy. Łącznie jest to 40 odcinków, emitowanych codziennie, od poniedziałku do piątku, od 21 marca, o godz. 17.15.

Ponadto planowanych jest 5 różnych mini audycji „Wszystkiego Słodkiego Extra”, emitowanych w TVN, TVN7, Food Network i TVN Style, a także 23-minutowe odcinki, podsumowujące każdy tydzień tematyczny w TVN Style.

Za koncept kreatywny, dobór prowadzących oraz nadzór nad realizacją odpowiada BrandTime. Za produkcję odpowiedzialna jest Grupa Discovery TVN.