Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Dubaj promuje się spotem z hollywoodzką obsadą

Dubaj promuje się spotem z hollywoodzką obsadą
Trzy popularne aktorki – Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana – wystąpiły w najnowszej kampanii organizacji turystycznej Dubai Tourism. Spot, przypominający krótkometrażowy hollywoodzki film, promuje największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
O autorze
1 min czytania 2019-11-29

W spocie stworzonym w ramach kampanii „A Story Takes Flight” występują aktorki Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana. Każda z nich wyrusza w podróż po Dubaju i na własny sposób doświadcza i odkrywa to miasto pełne inspiracji, wyjątkowych miejsc i ludzi.  

Spot, trwający 8 minut, w pewnym sensie przypomina hollywoodzki film, którego akcja osadzona została w Dubaju. Ma on za zadanie pokazać to miasto, jako nowoczesne, pełne atrakcji miejsce i zachęcić do odwiedzania go. 

Za realizację odpowiada agencja Virtue. 

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Do sieci trafił niedawno nowy ciekawy spot promocyjny Poznania, który prezentuje największe walory tego miejsca i udowadnia, że jest to miasto idące z duchem czasu. W filmie wykorzystano utwór Rosalie – piosenkarki pochodzącej i tworzącej w Poznaniu.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Piękny rynek, magiczne jezioro, niezwykły pałac… tak bardzo często promujemy w naszym kraju miasta, czy regiony. Jednak skuteczny marketing miejsc nie mówi zabytkami. Pokazuje znacznie więcej. Coś, co rzeczywiście może zachwycić i przyciągnąć. I nie liczy się tu wcale wielkość – ale pomysł.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się