Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Dworzyńska z własną agencją PR

Katarzyna Dworzyńska odchodzi z Play i zakłada prawdopodobnie pierwszą w Polsce agencję – PR Calling – specjalizującą się w PR aplikacji mobilnych oraz firm działających w branży nowych technologii, w tym także start-up‘ów.
O autorze
1 min czytania 2015-05-26

„Aplikacja mobilna dla marketingowca to nic innego jak produkt, którym trzeba się w odpowiedni sposób zaopiekować. Obecnie w appmarketach jest już ponad 2 miliony aplikacji a codziennie pojawia się 1 000 nowych! To, którą aplikacje pobierze nas użytkownik, w dużej mierze zależy od nas i od naszych działań.” – mówi Dworzyńska. „Oczywiście, ważne jest miejsce w rankingu, opis aplikacji w sklepie, aktualizacje.. ale dobry marketing to nie wszystko. Liczy się to, co o danej aplikacji mówią nasi użytkownicy i coraz częściej – media. Każda aplikacja powinna dbać o swój PR i m.in. tym zajmujemy się w PR Calling.”

Oprócz aplikacji mobilnych agencja zajmuje się PR-em firm związanych z nowymi technologiami.

„Specjalizujemy się w branży mobile, IT i new tech, ale na rynku pomagamy zaistnieć także start-up’om i tutaj nie ma już żadnych podziałów, bo może być to start-up zajmujący się nowymi technologiami, ale także e-sklep czy platforma e-learningowa. Dbamy o wizerunek firm, ale także pomagamy w personal brandingu.” – dodaje Dworzyńska.

Dworzyńska z rynkiem telekomunikacyjnym jest związana od 2006 roku. Ostatnio pracowała w Play, gdzie jako Senior CRM Specialist była odpowiedzialna za kompleksowe zarządzania ofertą utrzymaniową Play Online 4G LTE.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wcześniej przez wiele lat pracowała w dziale marketingu Orange, gdzie zajmowała się lojalizacją i rozwojem klienta prepraid.

Od 2012 roku prowadzi bloga aktywizującego branże mobile i new tech. Jest pomysłodawczynią oraz organizatorką warsztatów Warsaw Speaks Mobile.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się