„Dziewczyna z perłą” podaje Coca-Colę na lotnisku w São Paulo

„Dziewczyna z perłą” podaje Coca-Colę na lotnisku w São Paulo
Butelka schłodzonej Coca-Coli... prosto z rąk „Dziewczyny z perłą"? Marka stworzyła niezwykłą aktywację na lotnisku Guarulhos w São Paulo. Billboard 3D udowadnia, że Coca-Cola wie, czym jest jest „prawdziwa magia".
O autorze
1 min czytania 2023-03-28

Coca-Cola postanowiła stworzyć na lotnisku Guarulhos w São Paulo billboard 3D przy użyciu „3D Deep Iconic firmy JCDecaux. Celem popularnej marki było dostarczenie inspiracji i magii klientom, którzy teraz mogą doświadczyć połączenia świata wirtualnego ze światem rzeczywistym.

Na trójwymiarowym billboardzie pojawia się słynna postać z dzieła Vermeera „Dziewczyna z perłą”, która tym razem nie pozuje statecznie, ale porusza się i wchodzi z interakcję z odbiorcą. Bohaterka obrazu wyciąga butelkę Coca-Coli, dynamicznie ją podrzuca i na koniec „wrzuca ją” prosto do automatu z napojami.

– Żyjemy w czasach, gdy bariera między światem fizycznym a cyfrowym coraz bardziej się zmniejsza. Coca-Cola jest tego świadoma i udowadnia, że technologia może pozytywnie wpłynąć na konsumentów. Łączenie dzieł sztuki ze sztuczną inteligencją to kolejny sposób na pokazanie, że z Coca-Colą można tworzyć magiczne chwile w życiu ludzi. Z Coca-Colą zawsze dzieje się magia, a to jest kolejne wyjątkowe doświadczenie! – komentuje Ted Ketterer, dyrektor marketingu Coca-Cola Brazil.

Billboard można zobaczyć od 21 do 28 marca tuż obok stanowiska odprawy Terminal 3 na międzynarodowym lotnisku Guarulhos (GRU), czyli jednym z głównych lotnisk w Ameryce Łacińskiej.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aktywacja jest częścią nowej globalnej kampanii „Masterpiece”, którą marka rozpoczęła na początku miesiąca z agencją Blitzworks.

PS Nowy PEUGEOT 408 na trójwymiarowych animacjach w centrum Warszawy

PEUGEOT prezentuje sylwetkę nowego modelu PEUGEOT 408 w nowej kampanii 3D na ekranach DOOH w centrum Warszawy. Dzięki anamorficznej animacji wydaje się, że samochód wyświetlany na ekranie LED wyjeżdża poza jego krawędzie – przyciągając wzrok przechodniów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS 2 Midjourney to gamechanger w marketingu? 

Sztuczna inteligencja potrafi bardzo przyspieszyć pracę agencji marketingowych. I to nie tylko w kontekście kreacji, ale też np. na poziomie przetargów. Agencja Plej dzieli się swoim kilkumiesięcznym doświadczeniem z Midjourney.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się