endorfina events ponownie dla Facebooka

Facebook postanowił kontynuować współpracę z endorfina events. Marketer powierzył agencji stałą obsługę eventową, w ramach której tylko w pierwszej połowie 2017 roku endorfina events zorganizuje konferencje i warsztaty Facebooka w kilku miastach Europy, m.in. w Warszawie, Kijowie, Pradze, Cyprze.
O autorze
0 min czytania 2017-03-02

1 marca w domu handlowym VITKAC w Warszawie odbyło się pierwsze tegoroczne spotkanie Facebooka pt. The Science behind Marketing.

endorfina events pracuje już nad przygotowaniem kolejnych wydarzeń w ramach kilku cykli tematycznych poświęconych marketingowi, wideo i technologiom.

Agencja odpowiada za całościową organizację spotkań Facebooka, w tym produkcję wydarzeń, kreację, logistykę, scenografię oraz obsługę techniczną.

Mamy doświadczenie w organizacji eventów zagranicznych m.in. dla Facebooka, co pokazuje, że endorfina events to już firma o zasięgu nie tylko lokalnym, ale i europejskim – mówi Michał Kaleta, dyrektor zarządzający i partner w endorfina events.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Współpraca obu firm sięga 2015 roku. Dotychczas endorfina events zrealizowała kilka projektów, m.in. odpowiadała za organizację spotkań Facebooka w Warszawie, Pradze, Budapeszcie, Atenach, Cyprze oraz za otwarcie nowej warszawskiej siedziby Facebooka.

Słuchaj podcastu NowyMarketing