Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Eobuwie.pl prezentuje nową usługę esize.me, która dobierze buty w oparciu o skan 3D stóp

Eobuwie.pl zaprezentowało nową usługę, dobierającą klientom buty w oparciu o indywidualne skany 3D stóp. Podczas warszawskiej premiery systemu esize.me usługę mogły jako pierwsze przetestować gwiazdy, przedstawiciele świata mody i branży retail.
O autorze
1 min czytania 2018-10-16

Premiera usługi esize.me odbyła się 15 października w prestiżowej galerii sztuki Desa Unicum w Warszawie. Podczas wydarzenia zaprezentowano skanery stóp, jakie firma eobuwie.pl do końca października udostępni w ponad 30 lokalizacjach w całej Polsce. Skanery wykonują w kilka sekund model 3D stóp i od razu porównują go już z niemal 40 tys. modeli butów, pochodzących od prawie 500 marek dostępnych w eobuwie.pl. Dzięki temu system rekomenduje właściwy rozmiar dla dowolnej marki czy typu buta.

– Buty przez internet kupuje niewiele ponad 10 procent klientów w Polsce. Chcemy dotrzeć do tych 90 procent, które obawia się niedopasowania butów. System esize.me likwiduje ryzyko niedopasowania – wyjaśnia Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl.

Na prowadzonym przez Oliviera Janiaka wydarzeniu możliwości rewolucyjnej usługi testowali m.in. Katarzyna Zielińska, Tamara Gonzalez Perea „Macademian Girl”, Agnieszka Hyży, Ewa Minge oraz Anna Nowak-Ibisz, występująca też w internetowej kampanii informacyjnej esize.me.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Punkty pomiarowe esize.me będą dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych eobuwie.pl jak i w sieci lokalizacji w popularnych galeriach handlowych w całej Polsce.

Pełna lista lokalizacji i dat udostępnienia skanerów znajduje się na stronie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

[aktualizacja 25.10] Z kolejnego punktu skanowania stóp, dzięki usłudze esize.me w eobuwie.pl będą mogli skorzystać klienci Silesia City Center. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się