Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Firma Profim przechodzi zmiany i kolejny etap integracji z Flokk

O autorze
1 min czytania 2021-01-26

Początek roku 2021 przyniósł dobre informacje o marce Profim, działającej na rynku meblarskim. Wraz z dniem 04.01.2021 roku zmianie uległa nazwa firmy Profim Sp. z o.o. na Flokk Sp. z o.o. Profim pozostaje jako marka i dołącza do domu marek Flokk (Profim, Giroflex, Offecct, HAG, RBM, RH, BMA, 9to5). To kolejny etap integracji z Flokk, którego częścią Profim jest od 2018 roku. Zmiana ma charakter czysto formalny i nie ma wpływu na codzienną działalność firmy. Celem działania jest dalsze umacnianie marki Profim oraz rozpoczęcie produkcji innych marek oraz produktów z grupy Flokk w zakładzie w Turku jeszcze w 2021 roku.


Profim jako marka

Z 30-letnią historią, odważna i energiczna – z precyzyjnie zaprojektowanym portfolio produktów w przystępnej cenie. Z nową, starannie wypracowaną strategią marki oraz z nowym językiem wizualnym. Z Mają Ganszyniec jako dyrektorką artystyczną i nowym podejściem do języka designu, odpowiadającym 30-letniej marce – ciągle młodej, ale już doświadczonej. Proponującej innowacyjne rozwiązania. Z odświeżonym logo. Od stycznia zachwyca piękną, odpowiadającą na obecne trendy paletą kolorystyczną tkanin. Zmiany Profim już teraz można obserwować na kanałach społecznościowych, zaś na marzec planowana jest odsłona nowej strony internetowej.

Flokk jako dom marek oraz jako producent

Zmiana nazwy producenta daje jeszcze większe możliwości rozwoju zakładu produkcyjnego w Turku, który wyrasta na jedną z najważniejszych fabryk w całej grupie Flokk. To wszystko możliwe jest dzięki pasji, zaangażowaniu oraz wysokim umiejętnościom ludzi, którzy tworzą markę Profim oraz strategicznemu położeniu Turku w Polsce i w Europie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj