Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Galeria Rusz przenosi działalność do Warszawy

Galeria Rusz przenosi działalność do Warszawy
Po zawieszeniu działalności Galerii Rusz w Toruniu, grupa artystyczna zdecydowała się przenieść wyłącznie do stolicy. Najnowszym efektem jej pracy jest bilboard "Mit założycielski", który można zobaczyć przy stadionie Legii
O autorze
1 min czytania 2014-06-25

Na początku tego tygodnia Galeria Rusz zawiesiła działalność w rodzimym mieście artystów – Toruniu. Stało się tak za sprawą wykupienia powierzchni billboardu, na której dotychczas prezentowali swoje prace, przez komercyjną firmę. W oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele Galerii napisali: „Nie będzie świętowania jubileuszu 15-lecia istnienia przy Szosie Chełmińskiej, już nie ma w Toruniu najdłużej istniejącej galerii billboardowej na świecie! Billboard, który z trudem i ogromnym nakładem pracy zmieniliśmy w dostępną dla wszystkich, działającą 24 godziny na dobę galerię, wrócił do swej poprzedniej funkcji. Znów stał się nośnikiem reklamowym”.

Jak mówią założyciele Galerii – Joanna Górska i Rafał Góralski – ich najnowsze dzieło „Mit założycielski” nawiązuje do „trzeźwych prapoczątków naszego państwa oraz wszechobecnego, polskiego, „trzeźwego” myślenia, konstytuującego naszą teraźniejszość”. Billboard można zobaczyć nieopodal stadionu Legii, u zbiegu ulic Łazienkowskej i Czerniakowskiej.

Galeria Rusz działa dzięki pomocy AMS SA.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj