Horoskop na 2020 rok według Podlaskie Travel

Horoskop na 2020 rok według Podlaskie Travel
Organizacja Podlaskie Travel z okazji rozpoczynającego się 2020 roku zaprezentowała iście nietypowy horoskop na nadchodzące 12 miesięcy. Za jego pomocą zachęca m.in. do odkrywania dobrodziejstw regionu Podlaskiego.
O autorze
1 min czytania 2020-01-07

Podlaskie Travel już od jakiegoś czasu w interesujący sposób promuje województwo Podlaskie. W 2018 roku furorę w mediach społecznościowych zrobiła kampania pod hasłem „Podlaskie. Zasil się naturą”, która pięknymi zdjęciami przyrody zachęcała internautów do zwolnienia tempa życia i wyciszenia się poza miejską dżunglą. Natomiast w 2019 roku organizacja ruszyła z nietypowym cyklem, zatytułowanym „Podlaski Ekosystem Biznesowy”

Teraz z okazji rozpoczynającego się 2020 roku Podlaskie Travel zaprezentowało nietypowy horoskop, za pomocą którego organizacja zachęca internautów do odkrywania dobrodziejstw tego regionu, a także ciekawych wydarzeń, odbywających się w ciągu nadchodzących 12 miesięcy.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS

SuWOW!ki, DrOHiczyn, SUPER!aśl, no i ŁOOO!mża. Podlaskie prezentuje największe atrakcje regionu posługując się emocjami – dosłownie. A te niosą się viralowo.

PS2

3 miesiące przygotowań, 12 miesięcy realizacji, 8 osób zajmujących się strategią, 5-osobowy zespół odpowiadający za realizację i bieżącą pracę oraz zewnętrzni fotografowie – tak #OdKulis wygląda kampania „Podlaskie. Zasil się naturą”.