Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

IKEA i LEGO przedstawiają kolekcję BYGGLEK

IKEA oraz Grupa LEGO połączyły siły i stworzyły kolekcję ciekawych rozwiązań do budowania i jednocześnie przechowywania, by zapewnić więcej miejsca na codzienną zabawę. Twórz, buduj i baw się w harmonii z domem. Kolekcja będzie dostępna już od 1 października br.
O autorze
2 min czytania 2020-08-27

Zabawa czyni dom i świat lepszym miejscem. Wierzą w to IKEA i Grupa LEGO, które postanowiły usunąć bariery związane z nieporządkiem podczas codziennej zabawy, jednocześnie tworząc praktyczne, ale też kreatywne doświadczenie, czyli BYGGLEK. Kolekcja może ucieszyć zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Zabawa to najbardziej intuicyjna i skuteczna metoda uczenia się oraz rozwoju dzieci. Jednak najmłodsi i dorośli często podchodzą do zabawy w domu zupełnie inaczej. Dzieci, bawiąc się, lubią robić twórczy bałagan, a rodzice chcieliby się go potem łatwo i szybko pozbyć. Mimo wszystko nieporządek jest również częścią zabawy. Sprzątając zabawki, nie tylko przeszkadzamy w figlach, ale też hamujemy twórczą ekspresję i rozwój naszych pociech. Dlatego IKEA i Grupa LEGO chciały stworzyć rozwiązanie do przechowywania, które samo w sobie może być elementem zabawy.

Dzięki BYGGLEK możemy nie tylko schować klocki w środku, ale również wykorzystać pojemniki jako element całej budowli. Można nadbudowywać klocki LEGO na pokrywce, żeby wyeksponować swoje dzieło, a także układać je z boku, czy w środku pojemnika. Wykreowany świat łatwo przechowamy na później, bez zbędnego bałaganu. A kiedy postanowimy wrócić do zabawy, będziemy mogli kontynuować przygodę dokładnie tam, gdzie ją skończyliśmy. Bo dobra zabawa nie musi się kończyć!

– W IKEA zawsze wierzyliśmy w siłę zabawy. To ona pozwala nam odkrywać, eksperymentować i marzyć – mówi Andreas Fredriksson, projektant IKEA. – Tam, gdzie dorośli często widzą bałagan, dzieci dostrzegają stymulujące i kreatywne środowisko. BYGGLEK pomoże wypełnić lukę między tymi dwoma opiniami, aby zapewnić bardziej kreatywną zabawę w domach na całym świecie. Ponadto kolekcja BYGGLEK doskonale pasuje do innych produktów IKEA, dzięki czemu kreatywność Twoich dzieci może stać się ładną i niepowtarzalną dekoracją w domu – dodaje Fredriksson.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– BYGGLEK to więcej niż pojemniki. To połączenie przechowywania z zabawą. BYGGLEK oferuje rodzinom gamę produktów, które pomagają stworzyć jeszcze więcej przestrzeni do codziennej zabawy – pobudzając kreatywność, umożliwiając wspólne spędzanie czasu. To możliwość układania klocków, pokazywania fajnych kreacji i powrotu do nich, aby odtworzyć, przerobić lub zacząć budowlę od nowa. BYGGLEK to nieskończone możliwości, podobnie jak LEGO System in Play – powiedział Rasmus Buch Løgstrup, projektant z Grupy LEGO.

Kolekcja BYGGLEK składa się z pojemników w czterech różnych rozmiarach oraz zestawu klocków. Pokrywa pudełka została dodatkowo wyposażona w wypustki, które pasują do dowolnych istniejących już klocków firmy LEGO. Składanie BYGGLEK jest niezwykle proste i samo w sobie może być już świetną zabawą. Wystarczy połączyć elementy i gotowe – bez narzędzi i instrukcji. Kolekcja dostępna będzie od 1 października br. w sklepach IKEA i na IKEA.pl.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się