Jakub Tylman: Na Instagramie improwizuję i robię to w sposób oryginalny, po swojemu („PR na backstage’u”)

Jakub Tylman: Na Instagramie improwizuję i robię to w sposób oryginalny, po swojemu („PR na backstage’u”)
Zapraszamy do śledzenia cyklu podcastów PR na backstage’u, który powstaje we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jego prowadzącymi są ekspertki od PR-u i influencer marketingu – dr Emilia Zakrzewska (wykładowczyni UW) i Dagmara Tarka.
O autorze
1 min czytania 2023-04-25

Gościem kolejnego odcinka jest pedagog, nauczyciel przedszkola i przedmiotów artystycznych, wykładowca akademicki, twórca nowoczesnych projektów edukacyjnych i nieszablonowych rozwiązań w edukacji, w tym ogólnopolskiej akcji ,,Szkoła bez zadań domowych”, laureat wielu prestiżowych nagród branżowych i społecznych – Jakub Tylman, znany na Instagramie jako @tylmi_art

Emilia i Dagmara rozmawiają z Jakubem Tylmanem o przepisie na sukces na Instagramie oraz o tym, co się najbardziej klika. Pytają też o kondycję polskiej edukacji i wspólnie zastanawiają się, czy ChatGPT jest zagrożeniem dla uczniów.

– Na moim IG klikają się rzeczy odważne, kontrowersyjne. Ja stawiam na autentyczność i wiarygodność. Improwizuję i robię to w sposób oryginalny, po swojemu – mówi Jakub Tylman.

Ponadto gość podcastu komentuje również najnowszy raport o stanie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży ,,MŁODE GŁOWY. OTWARCIE O ZDROWIU PSYCHICZNYM” fundacji UNAWEZA prowadzonej przez Martynę Wojciechowską.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zapraszamy do śledzenia cyklu podcastów PR na backstage’u, który powstaje we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Więcej informacji o wszystkich odcinkach podcastu znajdziecie na Instagramie @prnabackstageu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się