Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Sprawdź, jak wygrać bilet do przyszłości, czyli na AI Creative Fest, gdzie AI spotyka kreatywność (i zmieniają zasady gry).

SPRAWDZAM

KFC promuje nowości w ofercie sezonowej

Do restauracji KFC wraca zimowy hit – uwielbiane przez Polaków „Rozgrzewające Sery”. W tym roku marka przygotowała dla swoich fanów arcymistrzowską odsłonę swojej oferty: z Serowym Macaroni. Oferta pierwszy raz dostępna będzie w naszym kraju na tak szeroką skalę.
O autorze
1 min czytania 2023-01-23

Nowa odsłona uwielbianej promocji

KFC kocha zimę i zna sposoby na to, jak rozgrzać swoich fanów pysznym, sycącym posiłkiem. Jak co o roku tej porze do restauracji KFC zawitała kultowa już sezonowa oferta „Rozgrzewające Sery” w zaskakującej nowej serowej i pysznej odsłonie. W tym roku sieć restauracji przygotowała dla swoich Gości prawdziwą, zimową niespodziankę – Serowe Macaroni. Jest to tradycyjna, amerykańska potrawa, która na całym świecie ma już rzesze wiernych fanów, a w styczniu dzięki KFC wszyscy w Polsce będą mogli poznać jej legendarny, mega serowy smak.

Oferta „Rozgrzewających Serów” dostępna jest w różnych kombinacjach, tak aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Fani burgerów na pewno zakochają się w Serowe Macaroni Granderze, który nie dość, że jest arcymistrzowsko przepyszny, to będzie też prawdziwym zastrzykiem energii. Pyszny Serowe Macaroni Grander to wyjątkowy smak soczystego kurczaka KFC, chrupiącego bekonu, kremowego makaronu z serem, aromatycznego cheddaru oraz prażonej cebuli. W ofercie „Rozgrzewające Sery” jest też oczywiście propozycja dla wegetarian – Serowe Macaroni Snack Box.

KFC świętuje Dzień Miłośników Sera

Dodatkowo, w obchodzony 20 stycznia Międzynarodowy Dzień Miłośników Sera, marka przygotowała we wrocławskiej restauracji event z udziałem zawodników drużyny futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław. Wydarzenie było okazją do spróbowania nowego menu, porozmawiania z zawodnikami i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj