Kolejna odsłona Infoshare ruszy już jesienią!

Stopniowe odmrażanie spotkań i konferencji zapowiedział rząd. Na decyzję o otwarciu branży czekali organizatorzy Infoshare. Największą w CEE konferencję poświęconą biznesowi, nowym technologiom i startupom zaplanowano na 14-15 października br. Odbędzie się stacjonarnie, w Gdańsku!
O autorze
2 min czytania 2021-06-02

Infoshare to kolejna europejska konferencja, która ma szansę odbyć się w formacie sprzed pandemii. Tegoroczną edycję zaplanowano w dniach 14-15 października, w gdańskim AmberExpo. Na uczestników czeka 5 scen tematycznych, na których wystąpią eksperci z całego świata. Co roku Infoshare gości setki międzynarodowych prelegentów z Google, LinkedIn, IBM, Spotify, Slack i innych firmy wyznaczających najnowsze trendy w technologii. Rok temu na scenie pojawili się m.in. Neil Patel – jeden z TOP10 marketerów według Forbesa oraz John Romero – twórca legendarnych gier, jak „Doom”. Na startupy, które wezmą udział w konkursie Startup Contest czeka 30 tys. EURO w gotówce. Rejestracja trwa!

Wracają także wydarzenia towarzyszące, w tym ekskluzywne spotkania dla inwestorów oraz popularne wśród uczestników Before Party i Great Networking Party, z koncertem na żywo. Konferencja transmitowana będzie też online.

– Obserwując postęp szczepień i luzowanie obostrzeń przez rząd, podjęliśmy decyzję o powrocie do tradycyjnego formatu. Liczymy, że będziemy mogli znowu gościć tysiące uczestników z Polski i świata, będąc oczywiście przygotowanym na ewentualne obostrzenia i limit uczestników – mówi Grzegorz Borowski, CEO Infoshare

Bilety na wydarzenia stacjonarne lub z częściowym udziałem uczestników sprzedają już Europejski Kongres Gospodarczy, The Next Web, Web Summit oraz Slush.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

30 tys. EURO czeka na startupy

Już teraz startupy mogą aplikować do Startup Contest, by w finale konkursu powalczyć o nagrody w wysokości 30 tysięcy EURO w gotówce, ufundowane przez Miasto Gdańsk, a także zaprezentować swoje pomysły przed inwestorami z całego świata. Dotąd w konkursie wzięło udział 2,5 tysiąca startupów z całego świata. Dla wielu był to pierwszy krok do międzynarodowego sukcesu na miarę DocPlanner, Brainly czy Booksy – rychłych polskich jednorożców.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Bilety

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Darmowy wstęp na konferencję przewidziano dla posiadaczy Basic Pass, po uprzedniej rejestracji. Umożliwia on dostęp do otwartej sceny Arena, Expo Partnerów, Wirtualnego Expo Startupów oraz otwartych wydarzeń towarzyszących. W tym roku pierwszy raz za darmo dostępny jest także dedykowany startupom Startup Pass. Nowością w ofercie jest Networker Pass skierowany do osób, które na Infoshare chcą przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Aby zagwarantować udział w wydarzeniu, nawet w przypadku obostrzeń ograniczających liczbę osób na terenie AmberExpo, organizatorzy oferują bilet stacjonarny w cenie online.

– Zdecydowaliśmy się m.in. na sprzedaż biletów w bardzo atrakcyjnej cenie – odpowiadającej stawkom konferencji online, oferując udział w konferencji na dwa sposoby – podsumowuje Borowski.

Infoshare 2021 odbywać się będzie z zachowaniem środków bezpieczeństwa, a liczba uczestników będzie zależeć od ogłoszonych przez rząd obostrzeń pandemicznych. W przypadku limitu uczestników, o kolejności będzie decydował czas zakupu i typ biletu. Sprzedaż biletów odbywa się na stronie organizatora.