Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Krzysztof Chomicki jako Dyrektor Procesów i Data

Do zespołu IQS dołączył Krzysztof Chomicki, który zajmie nowo utworzone stanowisko Dyrektora Procesów i Data. Agencja badawcza zatrudniła również kilkuosobowy zespół analityczno-programistyczny w obszarze DATA.
O autorze
0 min czytania 2017-03-15

Krzysztof Chomicki z branżą związany jest od ponad 20 lat. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu zespołów analiz i wsparcia w agencjach badawczych. Związany był m.in. z ARC, IPSOS, Millward Brown, a ostatnio pracował jako Data Director w Kantar Operations. Do IQS powraca po 11 latach.

Jako Dyrektor Procesów i Data będzie odpowiedzialny za część realizacyjną i analityczno-programistyczną oraz nowe projekty w obszarze DATA i rozbudowę infrastruktury technologicznej.

– Wierzę, że Krzysztof wraz z wykwalifikowanymi ekspertami wzmocni obszar integracji danych, automatyzacji i mobile. Ubiegły rok zakończyliśmy z kilkunastoprocentowym wzrostem przychodów, więc jest to najlepszy czas na ważne, strategiczne decyzje biznesowe – komentuje Alina Lempa, Prezes Zarządu IQS.

Wraz z Krzysztofem Chomickim do IQS dołącza cały nowy zespół: Michał Romanowski, Amelia Prażnowska-Jachowicz, Mariusz Celmer, Mikołaj Szurek, i Piotr Jaszke.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj