Krzysztof Stanowski z nowym kanałem na YouTube. Nie ma na nim filmów, a liczba subskrypcji przekroczyła 100 tys.

Krzysztof Stanowski z nowym kanałem na YouTube. Nie ma na nim filmów, a liczba subskrypcji przekroczyła 100 tys.
7 listopada br. Krzysztof Stanowski poinformował, że założył własny kanał w serwisie YouTube. Jego nazwa to „Kanał Zero”. Podobno w projekt, poza założycielem, ma być zaangażowanych wiele osób. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.
O autorze
1 min czytania 2023-11-08

fot. screen YouTube, screen Twitter 

Wokół Krzysztofa Stanowskiego ostatnio ponownie było głośno. Tym razem nie chodziło o materiał, który wyprodukował, ale o jego odejście z Kanału Sportowego. Jak się okazało, decyzja Stanowskiego nie dla wszystkich była zaskoczeniem, ponieważ plotki o rezygnacji ze współpracy z KS krążyły w sieci już od jakiegoś czasu. Internauci zwrócili uwagę chociażby na usunięcie wzmianek o Kanale Sportowym w mediach społecznościowych Krzysztofa Stanowskiego czy jego dłuższą nieobecność w programach w roli gospodarza. 

Wygląda na to, że Stanowski rozpoczyna nową drogę. Najpierw poinformował o tym, że sprzedał swoje udziały w Kanale Sportowym, a następnie podzielił się informacją o otworzeniu nowego kanału na YouTube.

Spółkę Weszło TV (wspólnika Kanału Sportowego) kupił Maciej Wandzel, biznesman i były współwłaściciel Legii Warszawa. Na swoim profilu w serwisie X poinformował, że „nie będzie zaangażowany operacyjnie w działalność Kanału Sportowego, ale zamierza wspierać go w kwestii finansowania oraz poszukiwania partnerów biznesowych”.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

fot. Twitter

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Z kolei 7 listopada br. Krzysztof Stanowski podzielił się informacją o otworzeniu nowego kanału na YouTube. Kanał nosi nazwę „Kanał Zero”. Stanowski podkreśla, że nie jest to rozwój jego solowej kariery, a w nowy projekt, poza nim, zaangażowano wiele osób.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

fot. Twitter

Krzysztof Stanowski poprosił także o wsparcie poprzez „zostawienie suba” na kanale. „Kanał Zero” w ciągu niecałej dobry zyskał ponad 90 tysięcy subskrypcji. 

PS Lipton zrywa współpracę z Kanałem Sportowym. Jest nowe oświadczenie

Marka znana z produkcji herbaty przekazała w niedzielę informację, że nie będzie już współpracowała z Kanałem Sportowym.

PS2 Kanał Sportowy zablokowany przez YouTube

Niewybredne żarty i odejście Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Sportowego zbiegły się w czasie z rezygnacją z udziału w projekcie kilku istotnych reklamodawców. Jakby tego było mało, to właśnie okazało się, że sam YouTube zablokował profil Kanału Sportowego.