Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Lidl Polska rekrutuje – trwa kampania „Widzimy Cię w tej roli!”

Lidl Polska rozpoczął kampanię wizerunkowo-rekrutacyjną pod hasłem „Widzimy Cię w tej roli!”, skierowaną do mieszkańców Warszawy i okolic. Sieć poszukuje ok. 200 pracowników do nowego centrum dystrybucji w Piorunowie koło Błonia.
O autorze
2 min czytania 2023-04-11

Lidl obecny jest w Polsce od ponad 20 lat. Sieć jednak nie przestaje się rozwijać i przed końcem  roku otworzy w Piorunowie koło Błonia jedno ze swoich najnowocześniejszych centrów dystrybucji w Europie. Nowy obiekt, o powierzchni 68 tys. mkw., ułatwi obsługę warszawskich i podwarszawskich sklepów, i będzie 13. Centrum Dystrybucji Lidl Polska. Stanie się również miejscem pracy dla ok. 200 nowych pracowników. 

Firma rozpoczęła właśnie kampanię wizerunkowo-rekrutacyjną pod hasłem „Widzimy Cię w  tej roli!”, skierowaną do mieszkańców Warszawy i okolic. Kogo szuka? Pracowników magazynu do kompletacji towaru, tzw. komisjonerów: osób odpowiedzialnych, dokładnych i zaangażowanych. Do ich zadań należeć będzie przygotowywanie i realizacja zamówień, udział w inwentaryzacjach oraz rozmieszczanie i transport towarów w obrębie magazynu.

O tym, czy warto zatrudnić się w Lidl Polska, w nowej kampanii mówią jej bohaterowie, czyli sami pracownicy:

– Praca w Lidlu jest tym, co chcę robić w życiu! To, czego w szkole uczę się w teorii, w Lidlu praktykuję i weryfikuję na co dzień. Wiem, że mam tu możliwość awansu – mówi Wiktoria Dudek, pracownica logistyki operacyjnej w centrum dystrybucji w Będzinie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Lidl to bardzo dobry pracodawca i niezależnie od wieku każdy znajdzie tu swoje miejsce. Lidl to superekipa! – podkreśla Krzysztof Dudek, pracownik logistyki operacyjnej w magazynie w Gliwicach.

Z kolei Maryna Budzinska, pracownica magazynu w Legnicy, dodaje: „Można powiedzieć, że dzięki Lidlowi zostałam w Polsce. Dostałam szansę i stanęłam na nogi. Pomogły w tym dobra wypłata i stabilne zatrudnienie”.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Liczne benefity i praca na jasnych zasadach

Lidl Polska oferuje stabilne warunki pracy oraz liczne benefity, docenione w ostatnim czasie takimi wyróżnieniami, jak „Inwestor w Kapitał Ludzki” czy „Top Employer Polska” oraz nagrodą specjalną – „Pracodawca Godny Zaufania”. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Wśród korzyści z pracy w Centrum Dystrybucji Lidl Polska wymienić można m.in.:

  • darmowe obiady, 
  • bezpłatną opiekę fizjoterapeuty, 
  • dostęp do programu wsparcia pracowników oraz programy rozwojowe, jak: Akademia rozwoju Prestige czy nauka języków obcych poprzez platformę eTutor. 

Nieodłączną częścią kultury organizacyjnej Lidl Polska jest też wspieranie równości płacy kobiet i mężczyzn. W Lidl Polska wynagrodzenia przypisane są do danego stanowiska, a  jedynym czynnikiem je różnicującym jest staż pracy.  Zarobki w Lidlu rosną też z każdym rokiem. Początkujący pracownik magazynu, zajmujący się kompletowaniem towaru (komisjoner), otrzymuje pensję w wysokości od 4800 zł brutto do 5250 zł brutto. Po pierwszym roku pracy płaca wzrasta do poziomu od 5050 zł brutto do 5500 zł brutto. Po upływie dwóch lat zarobki wynoszą od 5300 zł brutto do 5800 zł brutto.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: https://kariera.lidl.pl/widzimy-cie-w-tej-roli