Maja Kapłon: Po trudnym dla mnie czasie wracam do śpiewania

Maja Kapłon: Po trudnym dla mnie czasie wracam do śpiewania
Zapraszamy do śledzenia cyklu podcastów „PR na backstage’u", który powstał we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Gościnią kolejnego odcinka jest Maja Kapłon – jedna z ciekawszych wokalistek i songwriterek młodego pokolenia.
O autorze
1 min czytania 2022-10-05

Sprawdź pozostałe odcinki podcastu z cyklu „PR na backstage’u”.

Artystka wraca właśnie na scenę po dłuższej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. Jak się czuje i jakie ma plany na przyszłość? Czy żałuje udziału w programie „The Voice of Poland”?

Maja Kapłon to artystka, która niewątpliwie oczarowała swoim głosem jurorów i widzów „The Voice of Poland”. Ostatniego dnia sierpnia odbyła się premiera jej nowego singla w kolaboracji z Agatą Gołemberską, który ma przywoływać wspomnienia ciepłych, tanecznych dni i nocy, ale to nie koniec. Maja zapowiada kolejne single i kolaboracje, a także duże zmiany wizerunkowe.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Droga Mai do miejsca, w którym się znajduje „dzisiaj” nie była niestety usłana różami. Piosenkarka opowiada tylko Emilii i Dagmarze o ciężkiej walce, jaką musiała stoczyć, gdzie problemem było przede wszystkim zdrowie, ale też poczucie osamotnienia. Wokalistka zdradza także kulisy „The Voice of Poland” i zwierza się, co by dziś zrobiła inaczej.

Na koniec na słuchaczy podcastu czeka wyjątkowa niespodzianka!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zapraszamy do odsłuchu i komentowania rozmowy na Instagramie: @prnabackstageu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się