Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Marka Zaquad i Anna Lewandowska wspólnie w szczytnym celu

Marka Zaquad we współpracy z Anną Lewandowską stworzyła limitowaną kolekcję bluz. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cel charytatywny.
O autorze
1 min czytania 2018-12-14

Po raz pierwszy polski koncept modowy Zaquad podjął się współpracy z fitness trenerką i mentorką zdrowego odżywiania, Anną Lewandowską. Efektem wspólnego działania jest limitowana linia bluz. Projekt powstał z myślą o Monice Michalak, która trzy lata temu doznała udaru mózgu.

– Postanowiliśmy przystąpić wspólnie z Anną Lewandowską do projektu, gdyż razem wyznajemy podobne wartości. Pragniemy pomagać kobietom i wzajemnie się w tym wspieramy – mówi Anna Banaczek, właścicielka i główna projektantka marki Zaquad. 

Monika Michalak, do której trafi zgromadzona suma, to agentka ubezpieczeniowa, matka dwójki dzieci. W wieku 39 lat po udarze mózgu zostaje na 7 miesięcy przykuta do szpitalnego łóżka. Widzi, słyszy i zachowuje świadomość, ale nie może się ruszyć.

– Monika od tamtej pory przebyła długą drogę, ale nadal potrzebuje wsparcia. Dzisiaj chodzi już o kuli, na nowo uczy się mówić i odzyskuje swoje życie. Jej historia jest przykładem i dowodem, że przy odpowiedniej rehabilitacji, ale przede wszystkim dzięki silnej woli walki i determinacji, jesteśmy w stanie dokonać niemal niemożliwego. Mam nadzieję, iż dzięki tej akcji stworzymy także przestrzeń do rozmowy, jak pomagać kobietom, które są w podobnej sytuacji, co Monika – opowiada Anna Lewandowska, pomysłodawczyni akcji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Powstałe bluzy to modele w odcieniu bordowym z napisem „Real Queens Fix Each Other’s Crowns”. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się