McDonald’s stworzył fotel gamingowy z miejscem do podgrzania burgera

McDonald’s stworzył fotel gamingowy z miejscem do podgrzania burgera
McCrispy Ultimate Gaming Chair nie trafi do regularnej sprzedaży. Unikalny fotel mogą zdobyć miłośnicy gier i fast foodów z Wielkiej Brytanii, którzy wezmą udział w loterii promującej kanapkę McCrispy.
O autorze
1 min czytania 2022-11-09

fot. McDonald’s

W menu McDonald’s UK pojawiła się nowa pozycja – McCrispy, czyli chrupiący burger z kurczaka. Aby uczcić wprowadzenie na rynek nowego dania, gigant fast foodów postanowił zrobić niespodziankę dla graczy, którzy lubią łączyć rozrywkę z ulubionym posiłkiem.

Marka ogłosiła loterię na Facebooku, w której można zdobyć nietypowy fotel dostosowany do wymagań graczy. Akcja potrwa do 13 listopada, a do wygrania jest tylko jedna nagroda główna.

Właściciel „złotego tronu” może otoczyć się jedzeniem podczas grania. Fotel został bowiem wyposażony w specjalne uchwyty na paczkę frytek, dwa sosy oraz napój. McCrispy Ultimate Gaming Chair to także prawdopodobnie jedyny fotel z pojemnikiem, który utrzyma ciepło burgera podczas grania.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Jak zapewnia marka, produkt jest wykonany z materiałów odpornych na tłuszcz, dzięki czemu gracze nie muszą martwić się plamami z jedzenia. Producent zadbał także o serwetki wielokrotnego użytku, aby ochronić przed zabrudzeniami klawiaturę komputera. W zestawie nie zabrakło również zagłówka z logo McDonald’s.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Ponadto szczęśliwiec, który zdobędzie ten ergonomiczny fotel, zyska możliwość personalizacji wybranych elementów i regulacji podłokietników w zależności od tego, czy jest prawo-, czy leworęczny. 

To nie pierwszy raz, kiedy McDonald’s próbuje trafić w gusta graczy. Z okazji 50-lecia firmy w Australii, przygotowano „McDualSense”, czyli limitowaną wersję kontrolera do PS5. Gadżet miał być główną nagrodą w konkursie McDonald’s, jednak plany pokrzyżowała interwencja marki Sony.

PS
McDonald’s postanowił wypuścić całkowicie nowy, nostalgiczny zestaw Happy Meal. Posiłek z figurkami jest  skierowany dla dorosłych, którzy z łezką w oku wspominają swoje pierwsze wizyty w McDonald’s.