Mercedes-Benz Duda-Cars ruszył z nową kampanią

O autorze
1 min czytania 2021-07-20

Duda-Cars jest autoryzowanym dealerem marki Mercedes-Benz. Firma, rozpoznawalna w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku, gdzie zlokalizowane są 3 salony w Poznaniu, Lesznie i Wrocławiu, działa na rynku już ponad 15 lat. W ostatnim czasie sprzedaż firmy została wsparta zabawną kampanią. Produkty dostępne online (a także w salonach, stacjonarnie) zyskały alternatywne nazwy. W kampanii nie brakuje kontekstów, nawiązywania do kultowych tekstów czy tytułów filmów.

Płachta na byka to pokrowiec AMG, akcesorium dedykowane najszybszym i najbardziej sportowym modelom spod znaku trójramiennej gwiazdy. Znacznikiem prestiżu nazwany został stempel do grilla, „smacznej kawusi” życzą filiżanki do espresso z logo AMG. Wody termalne to nic innego, jak szeroka kategoria kubków termicznych i termosów, pamięć absolutna – pojemny pendrive. Czy rozmiar ma znaczenie? Oczywiście, że nie. Wybierając modeliki z oferty Duda-Cars pozwalamy sobie na skompletowanie całej kolekcji aut. Pamiętajcie, że Wasz pierwszy Mercedes wcale nie musi być V8 biturbo. Może być hulajnogą elektryczną!

Wiele produktów z oferty sklep.duda-cars.pl ma potencjał, aby dostać nową nazwę, a kreatywność Działu Marketingu Duda-Cars jest naprawdę nieograniczona.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj