Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nostalgia – roślinny przystanek tramwajowy w łódzkiej przestrzeni miejskiej

Nostalgia – roślinny przystanek tramwajowy w łódzkiej przestrzeni miejskiej
Przystanek tramwajowy przy Teatrze Wielkim w Łodzi przeszedł niezwykłą metamorfozę – ściany wiaty zostały zastąpione szklanymi gablotami, w których umieszczono różnorodne kompozycje florystyczne. Autorką instalacji pod hasłem „Nostalgia” jest studentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.
O autorze
1 min czytania 2019-08-26

Inicjatorem barwnej instalacji artystycznej zatytułowanej „Nostalgia” jest Łódzkie Centrum Wydarzeń, które już od 2015 roku organizuje projekty artystyczne z twórcami z różnych stron świata. Tym razem instytucja nawiązała współpracę z Dominiką Cebulą, studentką łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, która poddała metamorfozie wiatę przystankową przy Teatrze Wielkim.

Ściany przystanku zostały zastąpione szklanymi gablotami, w których znalazło się 36 różnobarwnych kompozycji florystycznych zatopionych w żywicy. Do stworzenia instalacji artystka wykorzystała m.in. niezapominajki, chabry, narcyzy, róże, eustomy, piwonie, bratki, forsycje, płomyki, goździki, frezje, różaneczniki, alstromerie, szafirki i stokrotki. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Studentka ASP zgłosiła swój projekt w zeszłorocznej edycji konkursu dla młodych artystów „Przecieki sztuki”. Okazał się on na tyle interesujący, że postanowiono rozbudować jego początkową wersję i wprowadzono w tym roku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Instalacja będzie obecna na przystanku tramwajowym do października br., lecz niewykluczone, że później zostanie przeniesiona w inne miejsce.

zdjęcia: facebook.com/LodzkieCentrumWydarzen

PS

Niezwykła, zielona wiata przystankowa AMS stanęła na Skwerze „Sierpnia 1944” na warszawskiej Woli. Powstała z inspiracji mieszkańców i została zaprojektowana tak, by w jak najlepszy sposób im służyć: do sąsiedzkich spotkań, odpoczynku wśród zieleni, a nawet do gry w szachy czy kółko i krzyżyk.

PS2

Jeszcze w tym roku na Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Białymstoku pojawią się dwa zielone przystanki autobusowe, które wprowadzą zieleń tam, gdzie jest najbardziej potrzebna – w pasie drogowym i w miejscach oczekiwania na środek transportu.