Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Odświeżone szyldy warszawskich zakładów rzemieślniczych nagrodzone w konkursie Innovation by Design Awards 2018

Odświeżone szyldy warszawskich zakładów rzemieślniczych nagrodzone w konkursie Innovation by Design Awards 2018
Gdyńskie stowarzyszenie Traffic Design zostało wyróżnione w konkursie Innovation by Design Awards 2018, organizowanym przez amerykański magazyn Fast Company, za projekt re:design, czyli zmianę szyldów zakładów rzemieślniczych na Pradze Północ.
O autorze
1 min czytania 2018-09-14

Innovation by Design Awards to konkurs organizowany przez amerykański magazyn Fast Company, w którym nagradzane są projekty odznaczające się m.in. innowacyjnością, oryginalnością oraz funkcjonalnością. W tegorocznej edycji wyróżnienie trafiło do gdyńskiego stowarzyszenia Traffic Design. Projektem, nagrodzonym W kategorii Graphic Design and Data Visualization nagrodzona została czwarta edycja re:design, czyli zmiana szyldów zakładów rzemieślniczych na Pradze Północ, zrealizowana w ramach działań rewitalizacyjnych Na_prawa Warszawa.  

W ramach projektu odmieniono m.in. witrynę zakładu renowacji mebli, ślusarza, optyka, fryzjera oraz zegarmistrza, znajdujących się w okolicach ulicy Ząbkowskiej, Stalowej, Wileńskiej oraz 11 Listopada. Za projekt odpowiedzialni są m.in. Filip Tofil (Syfonstudio), Paweł Ryżko, Marian Misiak (Threedotstype) oraz Michał Jarociński (Capitalics Warsaw Type Foundry).  

– Fast Company to najbardziej wpływowy magazyn piszący o nowych technologiach, innowacjach w biznesie oraz zmianie społecznej. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego wyróżniania, szczególnie że wyłoniono nas spośród ponad 2800 projektów zgłoszonych z różnych zakątków świata. Zależy nam na edukowaniu lokalnego rynku w zakresie projektowania graficznego. Design, biznes i innowacje powinny iść ręka w rękę. – mówi Monika Domańska ze Stowarzyszenia Traffic Design.

Stowarzyszenie Traffic Design prowadzi działania projektowe i edukacyjne, skoncentrowane wokół estetyki i sztuki w przestrzeni publicznej. Ich flagowe projekty to Festiwal, który od 2011 roku odbywa się w Gdyni (od tego roku w formule Biennale) oraz re:design realizowany od czterech lat.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Traffic Design nawiązało też współpracę z firmą Mastercard w ramach projektu :DobryZnak, skierowanego do właścicieli małych firm, którzy chcą odświeżyć wygląd swojego lokalu. Stworzono platformę, na której znajdują się porady dotyczące estetyki witryn i szyldów oraz przede wszystkim spis projektantów i wykonawców tablic reklamowych wraz z bezpośrednim do nich kontaktem. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Startup WoshWosh, zajmujący się kompleksową pielęgnacją obuwia, wsparł jeden z najstarszych zakładów szewskich w Warszawie. Wszystkie buty wymagające drobnych napraw szewskich, które klienci zostawili w WoshWosh między 23 a 31 lipca 2018 roku zostały naprawione przez Pana Adama, warszawskiego szewca z ulicy Śniadeckich, któremu po 40 latach działalności groziła likwidacja zakładu.