Orange is the new black: Magda Gessler ocenia więzienną kuchnię Reznikov

Orange is the new black: Magda Gessler ocenia więzienną kuchnię Reznikov
W celu promocji nowego sezonu serialu „Orange is the new black”, Netflix stworzył spot z udziałem Magdy Gessler, oceniającej więzienną kuchnię jednej z bohaterek filmu.
O autorze
1 min czytania 2018-07-26

Zapewne każdy kojarzy program kulinarny Magdy Gessler „Kuchenne rewolucje”, w którym ocenia ona potrawy w różnych restauracjach. Tym razem pod lupę Gessler trafiła więzienna kuchnia Galiny „Red” Reznikov z serialu „Orange is the new black”. Jak oceniła ona serwowane potrawy i jakich rad udzieliła? Sprawdźcie sami.

Za realizację spotu odpowiada agencja Gong.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Z okazji światowego dnia emoji, Netflix wprowadził nową funkcjonalność, Recomoji. Dzięki rozwiązaniu, algorytm dopasuje film lub serial dostosowany do Waszego aktualnego nastroju na podstawie przesłanego emoji. Więcej o akcji przeczytacie w materiale Netflix przedstawia Recomoji – propozycje dostosowane do nastroju użytkownika.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Niedawno głośno zrobiło się przy okazji drugiego sezonu Opowieści Podręcznej. W ramach promocji serialu przygotowano kilka akcji. W jednej z nich podręczne wyszły na warszawskie ulice, w innej z kolei stworzono specjalną linię odzieżową inspirowaną najnowszymi światowymi trendami: dyskryminacją, przemocą i brakiem równouprawnienia.

PS3

W ramach promocji trzeciego sezon serialu „Gra o tron”, w poniedziałkowym wydaniu New York Timesa na dwóch rozłożonych stronach czytelnikom ukazywał się nagle… cień smoka. Więcej akcji promocyjnych w artykule Dragon is coming – najlepsze akcje promujące „Grę o tron”.

PS4 

Wiele niestandardowych akcji towarzyszyło także promocji serialu Stranger Things:

PS5 

Teledysk do hitu „Wszystko czego dziś chcę” Izabeli Trojanowskiej w wersji Moniki Brodki zapowiada serial kryminalny „Rojst” – pierwszą polską produkcję dla platformy Showmax, której premiera odbędzie się 19 sierpnia.