Orbit® i Jakdojade.pl zabierają pasażerów na Orbitę Chillu

Orbit® i Jakdojade.pl zabierają pasażerów na Orbitę Chillu
Mars Wrigley rusza z kolejną odsłoną kampanii promującej gumę bezcukrową. Tym razem, we współpracy z aplikacją Jakdojade.pl, marka podkreśla w niej znaczenie małych chwil dla siebie w zabieganym życiu – zwłaszcza w obfitujących w mikrostresy sytuacjach związanych z codziennym podróżowaniem, drogą do pracy czy szkoły.
O autorze
0 min czytania 2024-05-09

Do połowy czerwca 2024 roku użytkownicy serwisu i aplikacji Jakdojade.pl będą mogli natrafić na dedykowane posty marki Orbit®. Kontekstowe kreacje, dopasowane do różnych sytuacji, których doświadczają osoby korzystające z komunikacji miejskiej, w połączeniu z hasłami mają pomóc konsumentom pokonać chaos i złapać chwilę tylko dla siebie. Dzięki wykorzystaniu parametrów trasy użytkownicy dostaną też spersonalizowaną informację, ile kilometrów czy minut dzieli ich od obranego celu.

Marka Orbit® postawiła na komunikację w różnych momentach dniach, kiedy podróżni mogą doświadczać mikrostresów. Do takich sytuacji należą m.in. konieczność przesiadki, opóźnienia na trasie, dłużąca się podróż czy przemieszczanie się w czasie nocy.

Zdjęcia: mat. pras.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj