Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

PETA: Zwierzęta nie są prezentami świątecznymi

PETA: Zwierzęta nie są prezentami świątecznymi
W swoim świątecznym spocie PETA zwróciła uwagę na problem nieprzemyślanych prezentów świątecznych, jakimi są zwierzęta, które trafiają na ulice tuż po opadnięciu pierwszych zachwytów.
O autorze
1 min czytania 2018-12-21

Małe dzieci często proszą swoich rodziców o to, by jako prezent pod choinkę otrzymały jakieś zwierzę. Dorośli, nie przemyślawszy swojej decyzji, w końcu postanawiają podarować swoim pociechom małego psa lub kota. Niestety, krótko po Świętach okazuje się, że zwierzę to jednak masa obowiązków, a nie tylko zabawka, i w najgorszym przypadku owy „wymarzony prezent” trafia do schroniska lub na ulicę.

W nowym świątecznym spocie PETA postanowiła zwrócić uwagę na ten problem i przestrzec przed nieprzemyślanym dawaniem zwierząt jako prezent świąteczny.

PS

Podczas załamania pogodowego pracownicy IKEI we włoskim mieście Katania zdobyli się na piękny gest i postanowili przygarnąć do marketu kilka bezdomnych psów, które szybko zadomowiły się w przytulnych wnętrzach sklepu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS2

Marka Pedigree w ramach kampanii “The Season of Good Dog” stworzyła świąteczną playlistę składającą się z kolęd dla naszych czworonogów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się