Pierwszy w historii Adult Swim Festival

Kanał Adult Swim wzbogaca swoje eventowe portfolio o nową pozycję – Adult Swim Festival. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6-7 października w Los Angeles.
O autorze
1 min czytania 2018-03-26

Ogromną przestrzeń pomiędzy dwiema scenami wypełnią pokazy premierowych produkcji, występy komików, gry multimedialne, stoiska z brandowanymi gadżetami oraz liczne koncerty, w tym nominowanego do Grammy zespołu Run the Jewels. Weekendowe wejściówki na festiwal są już w sprzedaży.

Festiwal to najnowszy dodatek do bogatej kolekcji wydarzeń organizowanych przez Adult Swim, takich jak Adult Swim on the Green, czy premiera serialu „Samuraj Jack” podczas serii koncertów heavy metalowych „Trashtacular”. Stacja prowadzi również program wspierania debiutantów w branży muzycznej o nazwie Adult Swim Singles. Projekt wygenerował na platformie SoundCloud prawie 20 milionów odsłuchów utworów ponad 100 artystów.

– Adult Swim robi telewizję jak żadna inna stacja na świecie. Teraz czas na zastosowanie tego samego unikalnego podejścia w przygotowaniu jedynego w swoim rodzaju festiwalu. Adult Swim Festiwal będzie miał wszystko, co kochają w nas fani: świetne seriale, ostrą muzykę i zaangażowaną społeczność, która to wszystko spaja. – mówi Jill King, senior vice president of marketing and partnerships dla Cartoon Network, Adult Swim i Boomeranga.

Oprócz dostępnych weekendowych wejściówek, w maju pojawią się w sprzedaży dodatkowe bilety na pojedyncze dni i cały weekend. Najnowsze informacje o festiwalu można znaleźć na stronie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj