Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Piotr Chrobot na czele kreacji w agencji Life on Mars

Piotr Chrobot dołącza do Zespołu Agencji Life on Mars w roli Dyrektora Kreatywnego i Partnera. Wspólnie z Błażejem Soniewickim (CEO Life on Mars) rozwijają strukturę kreatywno - strategiczną, skupioną na nowych mediach.
O autorze
1 min czytania 2018-02-26

Agencja specjalizuje się w tworzeniu contentu z unikalną inżynierią i podejściem do multikanałowego środowiska komunikacyjnego.

Piotr Chrobot wrócił z Dubaju, gdzie przez ostatnie 4 lata odpowiadał za kreację w biurach Wunderman na Bliskim Wschodzie (MEA). Wcześniej pracował jako dyrektor kreatywny w Interactive Solutions a potem w Saatchi & Saatchi, z którym dwukrotnie zdobył tytuł agencji roku. Na swoim koncie ma dziesiątki nagród, Cannes, KTR, Dubai Lynx, Epica czy Effie, Wielokrotnie zasiadał w jury prestiżowych konkursów reklamowych, w tym również w Cannes.

Soniewicki wcześniej przez kilkanaście lat był związany z BBDO w Warszawie i Moskwie a przez ostatnie dwa lata z agencją Arc w ramach Grupy Publicis.

Jesteśmy optymistami – mówi Piotr Chrobot – bo wierzymy w siłę dobrej kreacji i bliskiego partnerstwa z Klientami. Wierzymy, że w Polsce można robić reklamę na światowym poziomie, taką która przynosi wymierne efekty biznesowe a w ich konsekwencji nagrody. Teraz skupiamy się na działaniu, dłuższe komentarze z naszej strony pojawią się wraz z publikacją nowych projektów, którymi wkrótce będziemy się chwalić”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jedna z ostatnich prac Life on Mars to komunikacja konkursu INNOVATION 2018, przygotowana dla SAR.

Słuchaj podcastu NowyMarketing