Platige Image z kolejną prestiżową nagrodą za G’day the Short Film

Zrealizowana przez Platige Image dla Tourism Australia animacja została doceniona przez jury 13. edycji konkursu The Lovie Awards. Złoto w kategorii Film & Video: Animation to nie jedyna nagroda, jaką za przygotowanie spotów zachęcających do odwiedzenia Australii otrzymało polskie studio.
O autorze
1 min czytania 2023-11-13

Tylko w październiku br. realizacja została doceniona na Shots Awards Asia Pacific oraz przez członków Klubu Twórców Reklamy, którzy przyznali jej aż 4 statuetki. Nagrodzony film powstał na zlecenie Australijskiej Izby Turystyki, przygotowała go agencja M&C Saatchi/Sydeny i studio produkcyjne FINCH, a reżyserował Michael Grecey.

– Otrzymanie kolejnej już nagrody za projekt Tourism Australia, to nie tylko uznanie dla naszej ciężkiej pracy, ale też dowód, że nasze realizacje są na najwyższym światowym poziomie. Cieszymy się ogromnie, że stworzona w naszym studiu kangurzyca Ruby podbiła nie tylko serca internautów na całym świecie, ale też zyskała uznanie wśród ludzi z branży – mówi Karol Żbikowski, CEO Platige Image.  

Spoty zachęcające do odwiedzenia Australii, w samej sieci, widziało już ponad 100 mln osób. W ramach projektu powstała także wersja reklamy na nośniki 3D DOOH, którą pokazywano m.in. w tak prestiżowych lokacjach jak: Godzilla w Nowym Jorku, Moxy w Los Angeles oraz K-Pop w Seulu.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

The Lovie Awards to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w Europie przyznawanych w uznaniu za wkład w rozwój kultury, technologii oraz biznesu w domenie internetowej. Wyróżnienia złote, srebrne i brązowe przyznawane są od 2010 r. przez grono blisko 4 000 ekspertów wchodzących w skład IADAS (International Academy of Digital Arts and Sciences) – to samo, które przyznaje Webby Awards.

PS Wystartowała V edycja konkursu Love Cosmetics Awards

Love Cosmetics Awards to konkurs wyłaniający najlepsze produkty, marki, firmy kosmetyczne oraz wyjątkowe osoby zajmujące się zawodowo tym rynkiem. Od 2017 lat organizatorem wydarzenia jest portal Wirtualne Kosmetyki.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2 Nagrody Love Cosmetics Awards 2020 rozdane

21 maja 202 roku, podczas wirtualnej ceremonii w mediach społecznościowych rozdane zostały nagrody w drugiej edycji konkursu Love Cosmetics Awards. Wśród nagrodzonych znalazły się światowe koncerny, znane polskie firmy kosmetyczne oraz perspektywiczne startupy. Profesjonalne jury wybrało najlepsze produkty, firmy i osobowości, które w pełni zasługują na szeroką promocję ze względu na stojące za nimi wartości, jakość i wiarygodność.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się