Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Provident przedłuża współpracę z Isobar Polska

Provident, lider na rynku pożyczek gotówkowych, rozstrzygnął przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną. Firma zdecydowała się przedłużyć współpracę z dotychczasowym partnerem, agencją Isobar Polska.
O autorze
1 min czytania 2017-11-24

Isobar Polska będzie odpowiadać za koncepty strategiczne i kreatywne, działania ATL i BTL, a także za realizację projektów z zakresu digital. W ciągu ostatnich dwóch lat agencja wspierała Provident w zakresie komunikacji produktowej i wizerunkowej (m.in. kampania repozycjonowania marki i 20-lecie obecności Provident w Polsce).

– Nasza oferta nieustannie się rozwija, wprowadzamy nowe produkty finansowe, które można kupić już nie tylko w tradycyjny sposób – u doradcy, ale także przez internet. W związku z tym musimy umiejętnie trafiać z komunikacją do coraz bardziej różnorodnej grupy klientów – mówi Andrzej Zackiewicz, dyrektor Departamentu E-commerce i Komunikacji Marketingowej. – Propozycja Isobar Polska najlepiej odpowiadała na nasze potrzeby. Liczymy na to, że dzięki dalszej współpracy będziemy konsekwentne budować pozycję lidera na rynku usług finansowych – dodaje.

– Bardzo cieszymy się z przedłużenia współpracy z Provident Polska. Nasza wygrana w tym przetargu dowodzi, że wysoka jakość usług kreatywno-strategicznych, dobre rozumienie potrzeb biznesowych oraz doświadczony zespół obsługi klienta to zalety, które wysoko cenią nasi klienci – komentuje Agata Szeliga-Staszkiewicz, dyrektor zarządzająca Isobar Poland Group.

Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma obecna jest w Polsce od 20 lat, zajmując pozycję niekwestionowanego lidera ryku pożyczek pozabankowych. Do tej pory z jej usług skorzystały już ponad 4 mln klientów.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Isobar Polska to agencja strategiczno-kreatywna działająca w ramach Isobar Poland Group (Dentsu Aegis Network Polska). Agencja realizuje projekty marketingowe dla klientów takich jak Provident, Jeronimo Martins, Skoda Polska, McDonald’s czy Play.

Słuchaj podcastu NowyMarketing