Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Radek Dudek jurorem w Euro Effie Awards 2018

Radek Dudek, dyrektor generalny agencji mediowej Spark Foundry, dołączył do jury europejskiej edycji konkursu Effie Awards 2018, jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży marketingowej.
O autorze
1 min czytania 2018-04-23

W Euro Effie nagradzane są najbardziej efektywne kampanie marketingowe przeprowadzone na co najmniej dwóch europejskich rynkach. Laureatów w 24 kategoriach konkursowych poznamy 16 października 2018 r. Europejska edycja Effie odbywa się od 1996 r.

„Praca jako juror to zawsze okazja do poznania ciekawych projektów oraz punktu widzenia autora jednocześnie z dostępem do wiedzy niedostępnej dla odbiorcy. Fakt, że to prace międzynarodowe daje inny punkt odniesienia niż tylko nasz rynek.” – mówi Radek Dudek 

Radek Dudek rozpoczął karierę w branży marketingowej rozpoczął w 1998 r. dołączając do agencji reklamowej D’Arcy Masius Benton & Bowles. W 2008 r. zaczął pracę w agencji mediowej Mediavest (obecnie Spark Foundry) jako Client Service Director. W 2013 r. objął stanowisko dyrektora generalnego Spark Foundry. Kampanie przez niego współtworzone były wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych, był również jurorem w Effie Awards w Polsce. W 2017 r. Spark Foundry zajęła trzecie miejsce w polskim rankingu Effie Rank 2017.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj