Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Samsung ruszył z nową promocją – zwrot aż do 1500 zł

Kategoria urządzeń do zabudowy rozwija się bardzo dynamicznie. W odpowiedzi na rosnący popyt Samsung rozpoczął 16 września br. nową promocję, w której konsument może otrzymać zwrot aż do 1500 zł. Jest to pierwsza promocja, w której marka łączy dwie kategorie – AGD oraz RTV.
O autorze
1 min czytania 2019-09-18

Głównym bohaterem akcji promocyjnej jest piekarnik Dual Cook Flex. Można go kupić solo lub w zestawie. Im większą liczbę urządzeń zakupimy, tym kwota potencjalnego zwrotu wzrasta. Innowacyjny piekarnik wyróżnia się dzielonymi drzwiami. Jest to jedyne takie urządzenie na rynku. Można w nim jednocześnie przyrządzać tak różne od siebie dania, jak pieczeń i beza. Każde z nich wymaga innego trybu i temperatury. Ponadto pieczeni warto doglądać, podlewać, beza natomiast lubi być pozostawiona w spokoju. Dzielone drzwi Flex Door dają możliwość otwarcia górnej część piekarnika przy pozostawieniu szczelnie zamkniętej dolnej komory.

Aby otrzymać 1500 zł zwrotu, należy kupić zestaw urządzeń Samsung objętych promocją o określonej wartości: piekarnik Samsung Dual Cook Flex, trzy różne urządzenia do zabudowy Samsung, telewizor Samsung QLED oraz spełnić pozostałe warunki Regulaminu (w tym zarejestrować produkty na stronie Promocji oraz pozostawić opinię o piekarniku Samsung Dual Cook Flex).

– Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom tak atrakcyjną promocję. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy chcą kompleksowo wyposażyć swoje wnętrza. W akcji biorą udział jedne z bardziej innowacyjnych urządzeń – piekarnik Dual Cook Flex oraz telewizor QLED. Oba wyposażone są w wi-fi i wraz z innymi urządzeniami tworzą domowy ekosystem. Z poziomu telewizora QLED można używać aplikacji SmartThings i na bieżąco sprawdzać status pracy piekarnika, a gdy czas pieczenia dobiegnie końca, na ekranie wyświetli się odpowiedni komunikat. Zarządzanie domem w stylu smart z poziomu kanapy? Wielu z nas o tym marzy, a Samsung oferuje takie rozwiązanie – mówi Piotr Stelmachów, head of consumer electronics division w Samsung Electronics Polska.

Promocja trwa od 16 września do 3 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli zwrotów. Zgłoszenia należy rejestrować online na stronie internetowej www.kuchnia.samsung.pl. Aby ułatwić konsumentom poznanie szczegółowych warunków promocji, na stronie zostały wdrożone takie mechanizmy, jak konfigurator, w którym można sprawdzić wartość zwrotu oraz wyszukiwarka produktów objętych promocją.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Akcja promocyjna wsparta jest ogólnopolską kampanią telewizyjną, na platformach VOD oraz w radiu. Zaplanowano również intensywne działania digitalowe, w social mediach, w prasie i w punktach sprzedaży.

Sprawdź szczegółowe warunki Promocji w Regulaminie na www.kuchnia.samsung.pl

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się