Silna reprezentacja JYSK na charytatywnym biegu Wings for Life World Run Do

Ponad 40 biegaczy klubu JYSK w najbliższą niedziele 6 maja w Poznaniu stanie na starcie charytatywnego biegu Wings for Life World Run. To jedna z najliczniejszych reprezentacji firm w Polsce i na świecie w tym biegu.
O autorze
1 min czytania 2018-05-07

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 12 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie. Całość kwot startowych przekazywana jest na badania nad rdzeniem kręgowym.

BIEGAMY, BO LUBMY. POMAGAMY, BO CHCEMY

W JYSK zawsze chętnie pomagamy, a że Wings for Life jest biegiem charytatywnym, więc tym bardziej chcieliśmy w nim wystąpić. Na liście startowej są aż 42 osoby, a nasz cel na ten bieg to minimum 699km. Licząc naszych biegaczy przekazaliśmy blisko 1200 Euro na badania nad rdzeniem kręgowym” – dodaje Adrian Dróżdż

WSPÓLNA PASJA

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Celem działania klubu biegaczy JYSK jest przede wszystkim dobra zabawa i dzielenie się wspólną pasją z kolegami z pracy. Do klubu może dołączyć każdy. Udział w biegu Wings for Life wpisuje się dodatkowo w filozofię skandynawskiej firmy – krzewienie kultury fizycznej i sportu oraz pomoc niepełnosprawnym sportowcom.

Dodatkową wartością biegu jest integracja. Kilkudziesięciu pracowników z całej polski pracujących na różnych stanowiskach – od sprzedawców po dyrekcję spotka się razem, aby wspólnie pobiegać i spędzić niedzielne popołudnie w Poznaniu – podkreśla Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się