Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Sport.pl pierwszą sportową redakcją na Snapchacie

Redakcja Sport.pl korzysta z aplikacji Snapchat. Dodając do znajomych Sport.pl, użytkownicy narzędzia mogą otrzymywać snapy wysyłane przez dziennikarzy serwisu w trakcie najważniejszych wydarzeń sportowych. Na początek będą oni relacjonować sobotni mecz Polska - Gruzja.
O autorze
1 min czytania 2015-06-15

Użytkownicy Snapchata, którzy dodadzą do znajomych Sport.pl, będą mogli oglądać zdjęcia i krótkie materiały wideo tworzone przez redakcję. – Chcemy pokazać najciekawsze sportowe wydarzenia, które relacjonują nasi dziennikarze. Snapchat stawia na emocje i uchwycenie chwili, co pozwala przeżywać wydarzenia na żywo. To świetna okazja do zobaczenia sportu „od kuchni” – mówi Bartosz Raj, redaktor naczelny Sport.pl.

Pierwsze materiały, jakie zobaczą użytkownicy obserwujący Sport.pl na Snapchacie, to zdjęcia i krótkie nagrania ze Stadionu Narodowego, na którym w sobotę reprezentacja Polski zmierzy się z Gruzją. Ich autorami będą popularni w social mediach dziennikarze Sport.pl – Michał Zachodny i Paweł Wilkowicz. Użytkownicy aplikacji zobaczą snapy od dziennikarzy redakcji w „historiach”.

Snapchat zdobywa w Polsce coraz większą popularność, głównie w śród najmłodszych użytkowników smartfonów. Sport.pl to pierwsza redakcja sportowa w Polsce, która zdecydowała się komunikować z użytkownikami za pomocą konta redakcyjnego w tej aplikacji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj