Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Starbucks przygotował specjalną kawę z okazji Walentynek

Starbucks przygotował specjalną kawę z okazji Walentynek
Kawiarnia to bez wątpienia świetne miejsce randkę, nawet tą Walentynkową. W tym roku z okazji Święta Zakochanych, Starbucks przygotował małą niespodziankę dla swoich klientów.
O autorze
1 min czytania 2019-02-12

Jeżeli jeszcze nie mieliście pomysłu, gdzie zabrać swoją drugą połówkę na Walentynki, to może warto wziąć pod uwagę kawiarnię Starbucks?

14 lutego br. w wybranych lokalach marki, bariści będą dodawali specjalną czekoladową, różową posypkę w kształcie serduszek do napojów, która będzie świetnie komponowała się z bukietem czerwonych róż.

PS

Heinz z okazji Walentynek ogłosił na Twitterze konkurs, w którym 150 osób miało szansę wygrać mały słoiczek nietypowego kawioru. Nietypowego, bowiem nie składał się on z ikry ryb, a maleńkich perełek ketchupu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS2

Najbardziej popularnym prezentem walentynkowym jest pluszowy miś, chociaż stereotypy mogą sugerować, że kupujemy świece czy słodycze. Polacy niestety często przeciągają do ostatnich chwil moment dokonywania zakupów – wynika z analiz przeprowadzonych przez Allegro.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS3

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Podczas gdy większość marek planuje romantyczne akcje dla zakochanych w ramach Walentynek, brytyjskie ZOO Hemsley Conservation Centre pomyślało o tych, którzy nie mają z kim celebrować tego święta. Za niewielką opłatę mogą nazwać karalucha imieniem… swojego byłego.