Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie

24 listopada odbędzie się konferencja World Usability Day Kraków. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będzie „Użyteczność systemów finansowych”.
O autorze
1 min czytania 2012-11-09

Światowy Dzień Użyteczności (World Usability Day) powstał w celu promocji takiego podejścia do projektowania, które czyni technologię bardziej przyjazną dla ludzi. W ubiegłym roku w WUD wzięło udział ponad 40 000 osób w 140 miastach na całym świecie. Światowy Dzień Użyteczności w Krakowie będzie jedynym tego typu wydarzeniem w Małopolsce i jednym z najważniejszych w całej Polsce.

Program całodniowej konferencji obejmuje sześć prelekcji przygotowanych przez znanych i cenionych specjalistów z dziedziny Usability i User Experience. Organizatorzy przewidzieli także wieczorną integrację uczestników w jednym z klubów na krakowskim Kazimierzu.

Do uczestnictwa w konferencji zaproszeni są w szczególności wszyscy przedstawiciele branży interaktywnej i nowych mediów, specjaliści User Experience, osoby związane z branżą finansową oraz studenci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kultury Żydowskiej (ul. Meiselsa 17). Szczegółowe informacje (program, lista prelegentów, informacje dotyczące rejestracji uczestników) znajdują się na oficjalnej stronie konferencji oraz na Facebooku.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Organizatorem konferencji jest południowy oddział CHI Polska (grupa zrzeszająca specjalistów z dziedziny User Experience) oraz firma Sabre Holdings.

Słuchaj podcastu NowyMarketing