Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

USP Zdrowie otwiera interaktywne Centrum Stworzone dla Zdrowia

Już 23 sierpnia w sercu Warszawy zostanie otwarty nowoczesny obiekt. Wewnątrz znajdzie się technologia XXI wieku, pozwalająca poszerzyć wiedzę o zdrowiu. Umożliwi ona także każdemu odwiedzającemu poznanie aktualnego stanu swojego organizmu.
O autorze
2 min czytania 2013-08-19

Centrum Stworzone dla Zdrowia to pierwszy tak zaawansowany projekt popularyzacji wiedzy o zdrowiu, który na 400 m2 połączy najnowocześniejszą technologię, design i naturę. Każdy, kto je odwiedzi będzie mógł sprawdzić swoje podstawowe parametry medyczne. Nowoczesna technologia kinetyczna pozwoli w wygodny i ciekawy sposób oszacować 50 podstawowych wskaźników określających stan zdrowia. Będzie można poznać m.in. stopień zmineralizowania kości, zawartość wody i tkanki tłuszczowej w organizmie. Dzięki interaktywnym powierzchniom dotykowym odwiedzający przyjrzą się budowie i funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, a księga wiedzy pozwoli zapoznać się z tajnikami jego ciała. W Centrum można także liczyć na inspiracje i wskazówki, dotyczące nawyków i codziennej troski o dobre samopoczucie – traktuje ono bowiem zdrowie szerzej niż tylko jako brak choroby.

Centrum Stworzone dla Zdrowia powstało, aby zainspirować Polaków do głębszej refleksji nad własnym zdrowiem oraz nad tym, jak do niego podchodzimy. Zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać stan swojego organizmu i również o tych, dla których zdrowie nie było dotąd poważnym przedmiotem zainteresowania.

– Centrum Stworzone dla Zdrowia jest najnowszym projektem USP Zdrowie. Ma skłonić do refleksji na temat Zdrowia i zainspirować do zdrowszego życia. W Polsce zachodzą teraz ciekawe zmiany. Coraz częściej myślimy o poprawie jakości swojego życia – komentuje Katarzyna Kuśmierz, Prezes USP Zdrowie. – To dobry moment, aby spojrzeć na Zdrowie z nowej perspektywy. Dla nas nie jest ono wyłącznie brakiem dolegliwości. W naszym rozumieniu Zdrowie dotyczy bardzo wielu dziedzin życia. To właściwa dieta, aktywność fizyczna, zdrowe nawyki, ale także satysfakcja z życia, równowaga, relacje z bliskimi, troska o siebie i otaczający nas świat. Chcielibyśmy, aby za kilka lat Zdrowie oznaczało radość płynącą z każdej chwili życia – dodaje Katarzyna Kuśmierz.

Centrum Stworzone dla Zdrowia realizowane jest przez USP Zdrowie w ramach idei Stworzone dla Zdrowia, skupiającej wszystkie produkty, projekty i rozwiązania, pozwalające dbać o zdrowy styl życia (www.stworzonedladrowia.pl). Firma od ponad 20 lat wyznacza trendy na rynku leków dostępnych bez recepty i troszczy się o Zdrowie. Dostarcza nowoczesne produkty farmaceutyczne i angażuje się w działania, mające na celu edukację w zakresie świadomego korzystania z leków dostępnych bez recepty i bezpiecznego leczenia się w domu. Upowszechnia zdrowy styl życia, kształtuje postawy prozdrowotne oferując szeroką gamę rozwiązań, wspierających codzienne dbanie o dobre samopoczucie – m.in. aplikacje mobilne oraz inspirujący portal Hello Zdrowie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Otwarcie Centrum Stworzone dla Zdrowia odbędzie się 23 sierpnia na warszawskim Placu Defilad o godzinie 19:00. Gośćmi specjalnymi będą Robert Korzeniowski i Marika. Od 24 sierpnia Centrum będzie można odwiedzać bezpłatnie do końca października w Warszawie, codziennie od 10.00 do 20.00, a przez kolejne 3 lata w największych miastach Polski. Centrum jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing