Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

VML Poland z urodzinową promocją Danonków

W 2016 roku mija dokładnie 25 lat od pojawienia się na polskim rynku marki Danonki. W ramach obchodów tej rocznicy startuje promocja, w której każdy może otrzymać wyjątkowy prezent – spersonalizowaną i pięknie ilustrowaną bajkę. Każde dziecko może stać się bohaterem książeczki w formie e-booka...
O autorze
1 min czytania 2016-05-13

…i drukowanej, by wspólnie z Danonkiem przeżywać wyjątkową, urodzinową przygodę. Autorami kampanii są agencje VML Poland i Y&R.

Dedykowana strona internetowa urodziny.danonki.pl zawiera mechanizm umożliwiający samodzielne stworzenie spersonalizowanej bajki. Poprzez internetowy kreator każdy rodzic może wybrać płeć, podać imię i wgrać zdjęcie dziecka, by zobaczyć swoją pociechę w roli bohatera przygód Danonka.

Oprócz nagrody gwarantowanej w postaci cyfrowej wersji bajki konsumenci mogą również otrzymać książkę w formie drukowanej. Ich nakład ograniczony jest do 10 tys. sztuk. Promocją, która potrwa do końca czerwca 2016 roku, objęte są Danonki z kodami-zdrapkami i Danonki w saszetkach 70 g. W celu otrzymania e-book należy kupić 1 opakowanie produktu objętego promocją i wprowadzić na stronie urodziny.danonki.pl unikatowy kod umieszczony na opakowaniu lub dodać paragon potwierdzający zakup (w przypadku produktów nie zawierających kodu). Odbiór książeczki drukowanej wymaga zakupu 5 opakowań promocyjnych.

Kampanię wspierać będzie 6-sekundowy tag promocyjny dodany do spotu telewizyjnego „Danonki Powiedz Tak”, intensywne działania sklepowe oraz blogerzy i działania PR.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za koncepcję kreatywną odpowiadają VML Poland oraz Y&R. Za przygotowanie strony i mechanizmu tworzenia spersonalizowanych bajek odpowiada VML Poland. Kampanię w sklepach prowadzi Labstore. Zakup mediów – Mediacom. Autorzy słów i ilustracji – Jestem w Bajce.

Słuchaj podcastu NowyMarketing