Warsaw Creatives wygrywa przetarg na aktywację influencerską marki Vistula

Agencja komunikacji Warsaw Creatives wygrała przetarg na realizację aktywacji z influencerami wspierającej kampanię marki Vistula AW MAN „Discover Yourself”.
O autorze
1 min czytania 2023-11-28

W akcji wzięło udział 6 wyrazistych postaci, reprezentujących różne środowiska, zawody i życiowe pasje, by wypróbować siebie w czymś nowym i przekroczyć własne granice.

Kampania Vistuli pod hasłem #DiscoverYourself zachęca mężczyzn do szukania i rozwijania swoich zainteresowań; pokazuje, jak można realizować pasje we własnym, niepowtarzalnym stylu oraz jak moda towarzyszy w codzienności. Zadaniem agencji było przygotować aktywację, która pozwoli dotrzeć do młodszego odbiorcy poszerzając grupę docelową zgodnie ze strategią marki Vistula i opowie o istocie kampanii w nowy i zaskakujący sposób. 

Udało się tego dokonać dzięki kreatywnemu pomysłowi i świetnemu doborowi influencerów, którzy ze swoimi wyjątkowymi pasjami, pozytywną energią i radością z życia najlepiej pokazują przekaz naszej kampanii – w pasji najważniejsze jest podejmowanie nowych wyzwań i przekraczanie własnych granic, ale zawsze w zgodzie ze sobą. Taka jest też marka Vistula – mówi Jagoda Bugaj, dyrektor marketingu marki Vistula.

Sześciu niezwykłych mężczyzn zaproszono do spróbowania czegoś nowego. Czegoś, czego jeszcze żaden z nich nie miał okazji przeżyć, choć może się wydawać, że nie da się ich już niczym zaskoczyć.  Dzięki Warsaw Creatives i marce Vistula influencerzy mieli szansę wypróbować się po raz pierwszy w locie akrobacyjnym samolotem z prędkością ponad 300km/h pod opieką mistrza świata w akrobatyce lotniczej Macieja Pospieszyńskiego. W akcji wzięli udział: ambasador kampanii Vistuli, akrobata i skydiver Rafał Jonkisz (@rafal_jonkisz) oraz influencerzy Victor Borsuk (@victorborsuk), Artur Golec (@artgolec), Krzy Krzysztof (@krzy.krzysztof), Piotr Skowyrski (@izaklive) i Paweł Marciocha (@gdziestybyl)

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
Czujemy się wyróżnieni, że to my mogliśmy realizować tę kampanię i że klient zaufał naszym niestandardowym pomysłom. Tym bardziej, że główne przesłanie kampanii jest o odwadze i poszukiwaniu nowych i nieoczywistych form, więc mogliśmy dać się nieco ponieść fantazji – mówi Patricia Smoleń, Influencer Marketing & Relations Director.  

Dobór influencerów do aktywacji nie był przypadkowy, bowiem marka od lat zachęca do szukania wolności i niezależności, przekraczania własnych granic i wychodzenia ze schematów. Mężczyzna Vistuli wie czego chce i odważnie po to sięga – podobnie jak wszyscy zaproszeni do akcji influencerzy, którzy pomimo różnego pochodzenia łączy odwaga i ciekawość świata. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się