Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wspieramy biało-czerwonych na EUROVOLLEY 2017

Już wkrótce fanów polskiej siatkówki czeka wielkie święto. W dniach 24.08-03.09.2017 będziemy świadkami sportowej rywalizacji 16 drużyn, które walczyć będą o zwycięstwo i tytuł Mistrza Europy w piłce siatkowej. Polską reprezentację wspierać będą kibice, a także Jurajska...
O autorze
2 min czytania 2017-08-28

…Oficjalna Woda Polskiej Siatkówki.

Zaszczytny tytuł Oficjalnej Wody Polskiej Siatkówki, przyznany Jurajskiej w 2000 roku, to wynik wieloletniego zaangażowania marki w rozwój tej dyscypliny sportu. Stanowi on ukoronowanie działań, które Jurajska prowadzi od ponad dwudziestu lat.

Początkowo miały one wymiar lokalny, gdy jako sponsor strategiczny Jurajska wspierała siatkarzy klubu AZS Częstochowa w zdobyciu najważniejszych trofeów takich jak Mistrzostwo Polski, Puchar Polski a także w wielu udanych występach na boiskach europejskich. W następnych latach działaniami sponsorskim objęto kolejne kluby siatkówki męskiej, w tym EKS Skra Bełchatów, NKS Nysa, KS Jastrzębie Borynia, a także kluby żeńskie: ŁKS Łódź i BKS Stal Bielsko – Biała. Z tym ostatnim Jurajska była związana przez wiele lat, w czasie których klub odnosił wielkie sukcesy, w tym kilkukrotne zwycięstwa w Pucharze Polski.

Jako Oficjalna Woda Polskiej Siatkówki Jurajska wspiera reprezentacje, zarówno męską jak i żeńską, a także jest partnerem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Dodatkowo od pięciu lat to oficjalna woda turnieju siatkówki plażowej PLAŻA OPEN oraz turnieju Kinder+ Sport dla dzieci i młodzieży. Oznacza to, że siatkarze na meczach piją wodę, która nie tylko świetnie nawadnia, ale także orzeźwia i dostarcza optymalną ilość składników mineralnych potrzebnych organizmowi człowieka w czasie wzmożonego wysiłku.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Oprócz działań w wymiarze narodowym Jurajska wspiera rozwój talentów siatkarskich, poprzez zapewnienie odpowiedniego zaplecza sportowcom trenującym w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale a także współpracując m.in. z klubami sportowymi, szkołami i amatorskimi ligami na terenie śląska. Jest także obecna podczas sportowych zmagań w memoriałach poświęconych słynnym polskim siatkarzom, takich jak: Memoriał im. Arkadiusza Gołasia, Memoriał im. Agaty Mróz – Olszewskiej oraz Memoriały im. Huberta Wagnera i Memoriał im. Zdzisława Ambroziaka pod patronatem PZPS’u.

Dla wszystkich sportowców oraz kibiców Jurajska SPORT w poręcznej, lekkiej butelce i ze specjalnym korkiem-dzióbkiem. Ułatwia złapanie „szybkiego łyka” między ćwiczeniami, w trakcie jazdy na rowerze i podczas każdej aktywności. Bez problemu zmieści się do każdej torebki, plecaka czy torby treningowej. Średniozmineralizowana woda pozytywnie wpływa na utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w organizmie. Wydobywana w najczystszych rejonach Polski – na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jest nie tylko krystalicznie czysta i bogata w minerały, ale także wyjątkowo smaczna.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

By sport dawał prawdziwą radość, satysfakcję i oczekiwane efekty, regularnie sięgajmy po wodę. Jurajska SPORT to idealna towarzyszka podczas każdego treningu. Nawadnia, uzupełnia utracone podczas treningu składniki mineralne oraz zapewnia uczucie orzeźwienia, lekkości i dobrego samopoczucia.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zabierz ją ze sobą i pij na zdrowie !

Pojemność: 0,7l
Cena: ok 1,49 PLN