Wyjedź ze znajomymi na światową premierę Nowej ŠKODY Octavia RS na Festiwalu Goodwood!

Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 w Wielkiej Brytanii, ŠKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Co zrobić, by wygrać wyjazd oraz inne, atrakcyjne nagrody?
O autorze
0 min czytania 2013-06-11

Na profilu marki ŠKODA Polska na Facebooku, dla wszystkich fanów czeka specjalnie zaprojektowany konkurs – DRIvRS TEST. W pierwszym etapie, chętni na zgarnięcie nagród muszą odpowiedzieć na kilka pytań w quizie, dotyczącym Festiwalu Goodwood i ŠKODY Octavia RS. Kolejnym krokiem jest dodanie 2 znajomych, z którymi chce się wybrać w podróż i uzasadnienie, dlaczego właśnie Wy powinniście tam wyjechać. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury konkursy wybierze 10 najbardziej kreatywnych.

Trzyosobowe drużyny z dziesięciu wybranych zgłoszeń, zostaną zaproszone na tor gokartowy do Warszawy .Tam odbędzie się ostateczna rozgrywka, a zwycięska drużyna zgarnie główną nagrodę – wyjazd na światową premierę Nowej ŠKODY Octavia RS na Festiwalu Goodwood!

Konkurs trwa od 10 do 20 czerwca – https://apps.facebook.com/skoda-goodwood

 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj