Wynagrodzenia w branży marketingowej – ankieta NowegoMarketingu

Wynagrodzenia w branży marketingowej – ankieta NowegoMarketingu
Jakie są rzeczywiste zarobki w branży marketingowej? W związku z silnymi emocjami i burzliwymi dyskusjami, jakie wzbudził "Raport o wynagrodzeniach SAR 2013”, postanowiliśmy dać Wam możliwość wypowiedzenia się w naszej ankiecie.
O autorze
0 min czytania 2013-07-02

grafika: fotolia.pl

Według badania przeprowadzonego przez firmę IDEA! Management Consulting na zlecenie Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR pensje w agencjach reklamowych zaczynają się od 36 749 zł brutto rocznie (na stanowisku Junior Graphic Designer) i sięgają nawet 251 123 zł (na stanowisku Client Service Director). Z całością badania możecie zapoznać się tutaj.

Publikacja przygotowana przez SAR wzbudziła bardzo wiele emocji i zapoczątkowała wiele dyskusji. W związku tym postanowiliśmy umożliwić wszystkim zainteresowanym wypowiedzenie się w tym temacie w naszej ankiecie. Czy jej wyniki będą diametralnie inne od tych, które przedstawił SAR?

Wypełnienie poniższej ankiety zajmie Wam dosłownie minutę. Jej wynikami podzielimy się jeszcze w tym miesiącu na łamach NowegoMarketingu. Ankieta jest anonimowa!

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Bezpośredni link do ankiety

Słuchaj podcastu NowyMarketing