Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Zbiórka męskiej odzieży biznesowej w szczytnym celu oraz warsztaty zero waste, czyli 14. edycja targów Slow Fashion

Zbiórka męskiej odzieży biznesowej w szczytnym celu oraz warsztaty zero waste, czyli 14. edycja targów Slow Fashion
W dniach 5-6 października br. w Centrum Praskim Koneser odbędzie się 14. edycja targów Slow Fashion. Oprócz wielu ciekawych ekowarsztatów, podczas wydarzenia zbierana będzie też męska odzież biznesowa, która zostanie przekazana młodym mężczyznom objętym Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca.
O autorze
2 min czytania 2019-10-01

Wielkimi krokami nadchodzi 14 edycja targów Slow Fashion, która zwiastuje premierowe kolekcje rodzimych twórców na nadchodzącą jesień i zimę. Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi ponad 230 twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. 

Na odwiedzających targi Slow Fashion będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeUbrania klienci będą mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria. Targom towarzyszyć będą prelekcje dotyczące m.in. lepszej mody odpowiedzialnych wyborów i świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow. 

Osoby, które będą chciały dać upust swojej kreatywności, powinny wpaść do Warsztatowni. W tej części targów wystawione będą maszyny do szycia Juki, na których chętni będą mogli uszyć opaski do włosów w stylu „pin up”, wykorzystując do tego materiały z odzysku. Razem z Bazgrołakami goście targów podarują „drugie życie” bluzom, jeansom, koszulkom, które straciły swój urok i blask. Dodatkowo własnoręcznie będzie można zaprojektować nadruk na torbach szoperkach, woreczkach less-waste i t-shirtach. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Florystyki z Amarantu poprowadzą zajęcia z wicia jesiennych wianków. Odbędą się również kreatywne warsztaty plastyczne dla najmłodszych z Wydawnictwem TASHKA. Uczestnicy pod okiem animatorów przygotują kukiełki Misia Miszy, a następnie zaaranżują scenki superbohaterskiego działania na rzecz naszej planety. Dzieci dowiedzą się też, jak segregować odpady i troszczyć się o środowisko. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ponadto, podczas targów Fundacja Program Pomocy Pierwsza Praca będzie zbierała męską odzież biznesową, która zasili Bank Ubrań. Zgromadzone dzięki zbiórce ubrania będą wykorzystywane do przeprowadzenia warsztatu „W dobrym stylu do pierwszej pracy” dla podopiecznych Fundacji oraz będą wypożyczane młodym mężczyznom objętym Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

To wszystko już 5 i 6 października w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Organizatorzy zachęcają do poznania polskich projektantów oraz idei Slow Fashion. Wszystko w zgodzie z mottem targów: „Nie kupuj więcej ubrań. Kupuj lepsze ubrania”.

PS

Do salonów Reserved, w których LPP już od ponad roku prowadzi zbiórki używanej odzieży, dołączają kolejne lokalizacje – od września br. pojemniki na ubrania pojawiły się w 30 salonach marek House i Mohito. Dzięki akcji już półtorej tony odzieży zyskało drugie życie i trafiło do osób potrzebujących.

PS2

Codziennie 10 Polek dowiaduje się, że ma raka i aż 5 z nich umiera. Niestety w Polsce cytologia nie jest obowiązkowo wykonywana, dlatego organizacja Kwiat Kobiecości wraz z francuską marką Promod zorganizowały akcję, której celem jest zakup cytobusa, czyli mobilnego gabinetu ginekologicznego.

PS3

Marka Triumph nawiązała współpracę z organizacją Texaid zajmującą się recyklingiem używanych tekstyliów. W ramach programu „Together We Recycle” brand zbiera niechciane ubrania, które następnie zostaną przekazane do ponownego wykorzystania lub przetworzenia.